Auto interjera un eksterjera virsmu kopšana un aizsargāšana

Pakalpojums  Cena*

Atsvaidzinošā pulēšana + vaska pārklājums

Noņem virsmu matējumu un atjauno spīdumu. Zvizzer grafēna vasks-uzlabota nanografēna formula. Tiešā veidā saistās ar krāsas molekulu un veido ļoti hidrofobisku, izlīdzinošu, aizsargājošu slāni. Padara krāsu dziļāku  un atgrūž netīrumus. Uzlabota izturība pret mazgāšanas līdzekļiem. 

340-450 EUR

Dziļā pulēšana + vaska pārklājums

Noņem virsmu matējumu, skrāpējumus un atjauno spīdumu. Zvizzer grafēna vasks-uzlabota nanografēna formula. Tiešā veidā saistās ar krāsas molekulu un veido ļoti hidrofobisku, izlīdzinošu, aizsargājošu slāni. Padara krāsu dziļāku  un atgrūž netīrumus. Uzlabota izturība pret mazgāšanas līdzekļiem. 

500-650 EUR

Dziļā pulēšana + keramikas aizsargpārklājums

Ceramic PRO 9H ir jaunākā virsbūves aizsardzība no nejaušiem bojājumiem un vides negatīvās ietekmes. Segums Ceramic PRO 9H padara automobiļa krāsu spilgtāku un piesātinātāku. Nepārprotama priekšrocība ir speciālu filtru esamība, kas bloķē UV starus. Rezultātā apstrādātā virsma neizdeg saules staru ietekmē.
Piemīt superhidrofobs efekts, pret-apzīmēšanas efekts, pret-lietus un pret-apledojums efekti;
Nodrošina krāsas atjaunošanu un spīduma piešķiršanu;
Darbības laiks līdz 2 gadiem

750-880 EUR

Disku tīrīšana

Atjauno disku sākotnējo vizuālo izskatu. Pilnībā attīra no bituma un metāla elementiem.

60 EUR

Keramikas pārklājuma atjaunošana

Keramikas pārklājuma aizsargīpašību noturība ir atkarīga no auto kopšanas paradumiem. Pie ideāliem kopšanas paradumiem noturība var sasniegt 2 gadus, tomēr, ja nav īsti pārliecības par mazgāšanas līdzekļu sastāviem, tad ieteicams ir veikt keramikas korekciju pēc diviem gadiem, kad tiek atjaunināts keramikas aizsargslānis.

260-300 EUR

Stiklu aizsargpārklājums

Aquapel pārklājums ir jauns augstāko tehnoloģiju pielietojums ikdienā – tā radītā aizsargkārta neļauj mitrumam un netīrumiem veidot saķeri ar apstrādāto virsmu. Šādi aizsargāts automašīnas vējstikls nodrošina ievērojami labāku redzamību lietus laikā un palielina drošību pie automašīnas vadīšanas sliktos redzamības apstākļos, nodrošinot ūdens dabisku notecēšanu no vējstikla, neatstājot pēdas.
Ātrumā virs 70 km/h vairs pat nav nepieciešami logu tīrītāji. Aquapel pārklājums ļauj vieglāk notīrīt netīrumus un kukaiņu paliekas, neizmantojot ķīmiskos vai beržamos līdzekļus. Pielietojams automašīnu stiklu, spoguļu un lukturu kopšanai. Papildu ieguvumi – samazinās izlietotā logu apmazgāšanas šķidruma daudzums un paildzinās logu tīrītāju slotiņu kalpošanas laiks. Efekts saglabājas priekšējā vējstiklā līdz 10 mēnešiem vai līdz 20 000 km, attiecībā uz sānu un aizmugures stikliem - līdz 2 gadiem.

80-100 EUR

Lukturu pulēšana + aizsargpārklājums

 Uzlabo redzamību un kopšanu. Aizsargpārklājums pret vides ietekmē veicinošiem nosēdumiem. Azsargkārta neļauj mitrumam un netīrumiem veidot saķeri ar apstrādāto virsmu.

70 EUR

Salona ventilācijas tīrīšana. Gaisa attīrīšana no smakām ar ozonētāju.

Attīra ventilācijā esošās baktērijas, kas rada nepatīkamu gaisu. Dzīvnieku, tabaku vai sēnīšu smakas likvidēšana.

60 EUR

Virsbūves un detaļu aplīmēšana ar aizsargplēvi

Aizsargplēve izgatavota no elastomēra poliuretāna. Tā pašdziedinās vieglus skrāpējumus ar viegla karstuma nonākšanu uz plēves virsmas. Plēves patentētā formula nedzeltē no UV iedarbības, nodrošinot aizsargājamās zonas gandrīz neredzamas. Aizsargplēve ir izturīga pret traipiem un saglabās dzidrumu vissmagākajos apstākļos. Novērš nodiluma un plīsumu iespējas. Kā arī izvairieties no akmens šķembu skrāpējumiem un skrāpējumiem krāsojumā, un saglabājiet savu transportlīdzekli tikpat labu kā dienā, kad tas izripoja no salona.

Lukturu aplīmēšana –

Cena no 140 EUR

Rokturu aplīmēšana -

Cena 80 EUR

Virsbūves aplīmēšana –

Cena atkarīga no izvēlētās aplīmējamās zonas.

Keramikas aizsargpārklājums ādas salonam

Visi ādas mīļotāji saprot, cik būtiskas ir ādas saglabāšanas un aizsardzības metodes. Keramikas pārklājums nodrošina vieglu apkopi un saglabā ādas izstrādājumus neskartā stāvoklī un formā, neskatoties uz nepārtrauktu lietošanu. Kā arī putekļu atgrūdošās īpašības palīdz saglabāt ādas virsmas stiprākas un tīrākas.

Cena no 200 EUR 

*Cenas var mainīties atkarībā no auto stāvokļa un virsbūves tipa.

Piesakies pakalpojumam zvanot 

 

Veho servisa centrs

Kāpēc ir īpaši svarīgi rūpēties par automobiļa virsbūvi ziemā?

TV Auto Ziņas kopā ar mūsu Virsbūvju servisa centra pārstāvjiem skaidros, kādēļ nedrīkst atlikt automobiļa virsbūves kopšanu līdz pavasarim.