Riepas, diski un riteņu komplekti

Gatavojies ziemai laikus!

wheels-05.png

Izvēlieties ziemas riepas savam Mercedes-Benz kopā ar mums, un rezervējiet riepu maiņu un uzglabāšanu savlaicīgi!

Pazeminoties diennakts vidējai temperatūrai, vasaras riepu materiāls zaudē elastību. Mercedes-Benz ir veicis neskaitāmu riepu testus, rūpīgi pārbaudot katru no tām sarežģītos un komplicētos apstākļos, un identificējis katram no Mercedes-Benz modeļiem atbilstošākās.

Mercedes-Benz riteņu komplekti – riepas un diska komplektu ar integrētu spiediena sensoru (TPMS), kas montēts rūpnīcā Vācijā, garantējot visaugstāko precizitāti. 

Riepu viesnīca

Piedāvājam:

  • Sezonas riepu glabāšanu ar vai bez diskiem.
  • Pirms riepu pieņemšanas glabāšanā pārbaudīsim riepu stāvokli, veiksim protektora atlikuma mērījumus un konsultēsim, vai tās varēs izmantot nākamajā sezonā.
  • Glabāšanas laikā pēc pieprasījuma piedāvājam arī veikt disku mazgāšanu, apstrādi ar keramiku, disku taisnošanu, balansēšanu un citus pakalpojumus.

Ziemas riepu un disku komplekti Mercedes-Benz modeļiem

C klase (S206, W206) 

CLA (C118, X118)

EQV/V klase (447)

GLA/GLB (H/X247)

GLC X254

GLE C167

GLE V167

GLS X167

S klase (V/W 223) 

Akcijas piedāvājumi

Par ziemas riepu un disku komplektu pieejamību un cenām sarakstā nenorādītajiem Mercedes-Benz modeļiem lūdzam sazināties ar Rezerves daļu konsultantiem.

Pieteikt servisa apmeklējumu

Mūsu konsultanti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu Mercedes-Benz automašīnai piemērotākos ziemas riepu un disku komplektus.

Andris Skuja

Rezerves daļu un aksesuāru pārdevējs