Bezmaksas tehniskā palīdzība uz ceļa visa Eiropā.

gsp_bild_2015_00911.jpgMercedes-Benz Mobilo risinājums piedāvā plašu bezmaksas tehniskās palīdzības programmu, kas sniedz iespēju operatīvi risināt tehniskas problēmas, kas Mercedes-Benz automašīnām radušās uz ceļa Latvijā vai jebkurā vietā Eiropā. Tehnisko palīdzību jebkurā diennakts laikā gatavi sniegt vairāk nekā 3000 autorizēto servisu visā Eiropā.

Mercedes-Benz Mobilo programmas pamatā ir diennakts serviss, profesionāla un ātra palīdzība uz ceļa, lai iespēju robežās automašīna var turpināt braucienu. Ja nepieciešama automašīnas nogāde servisā, Mobilo programma ietver automašīnas evakuāciju un nogādi klientam pēc servisa vai maiņas automobili, viesnīcu visiem pasažieriem, taksometru, lidojumu, braucienu ar vilcienu un citus pakalpojumus.

2016_gsp_picture00379.jpg

Tehnisko problēmu gadījumā, Veho servisa klienti aicināti zvanīt uz diennakts servisa numuru (+371) 29 488 557. Ja Mercedes-Benz automašīnai problēmas radušās ārpus Latvijas robežām, Veho komanda nekavējoties sazinās ar tuvāko autorizēto servisu, kurš izbrauc uz notikuma vietu.

Tehnikās palīdzības un mobilitātes programma Mobilo pieejama ikvienam Mercedes-Benz automobilim, kura regulārā apkope tiek veikta autorizētajos servisos. Pat ja vairākus gadus izmantoti citi servisi, veicot nākamo apkopi autorizētajā servisā, automašīna automātiski tiek iekļauta programmā Mobilo un tai Latvijā un Eiropā pieejams viss plašais tehniskās palīdzības pakalpojumu loks.

Mercedes me servisa lietotne

Jūsu digitālais asistents visos servisa jautājumos

Uzzināt vairāk

Piesakiet savu automobili apkopei autorizētā Mercedes-Benz servisā jau tagad un kļūstiet par Mobilo programmas dalībnieku!

Pieteikt servisa apmeklējumu