Rezerves daļas

Rezerves daļas

Katrs no auto īpašniekiem ir nonācis situācijā, kad kāda no auto detaļām nolietojas vai saplīst. Veho servisa centrā jūs varat iegādāties detaļas visiem Mercedes-Benz automašīnu modeļiem.

Oriģinālās rezerves daļas garantē augstu kvalitāti, kas pilnībā atbilst auto zīmolam, pārbaudītu drošību un ražotāja noteiktos garantijas nosacījumus. Turklāt, izmantojot oriģinālās rezerves daļas, jūs varat justies drošs, ka katra no tām ir piemērota tieši jūsu automašīnai.

Alternatīvās rezerves daļas ir pietuvinātas oriģinālās rezerves daļas kvalitātei. Tomēr alternatīvo rezerves daļu tirgū ražotājs var būt izvēlējies zemākas kvalitātes izejmateriālus, kas var ietekmēt detaļas kvalitāti.

Atjaunotās rezerves daļas ir lietotas detaļas, kas atjaunotas ražotāja rūpnīcā – piemēram, dzinējs, pārnesumu kārba, ģenerators, starteris, degvielas sūknis un citas automašīnas detaļas ar sarežģītu konstrukciju. Nododot bojāto detaļu rūpnieciskai atjaunošanai, ir iespējams ievērojami lētāk iegādāties līdzīgu detaļu pēc atjaunošanas. Jūs saņemsiet oriģinālā ražotāja kvalitāti par krietni zemāku cenu. Otrreizējā aprite tirgū ļauj saudzēt arī vidi, un rezerves daļai ir ražotāja garantija.

Mūsu noliktavā pieejams plašs rezerves daļu piedāvājums. Ja kādas detaļas uz vietas noliktavā nav, to iespējams pasūtīt. Tā tiks piegādāta mūsu noliktavā pēc iespējas īsākā laika posmā.

Sazinieties ar mūsu rezerves daļu un aksesuāru pārdevējiem

Andris Skuja

Rezerves daļu un aksesuāru pārdevējs

Oļegs Voroņins

Rezerves daļu un aksesuāru pārdevējs