Attālinātā servisa pakalpojums

Mūsu klienti un visi Mercedes-Benz īpašnieki tiek aicināti izmantot attālinātā servisa pakalpojumus vieglajām automašīnām. Šis risinājums ir radīts, lai parūpētos par Jums, Jūsu automašīnu un palīdzētu ietaupīt Jūsu laiku. Mēs nodrošināsim Jūsu auto nogādi servisā, kvalitatīvu apkopes vai remontdarbu veikšanu un automašīnas atgriešanu Jums vēlamā  adresē.

Kas tas notiek?

 1. Piesakieties attālinātā servisa pakalpojumam
  1. (+371) 67 099 888 vai (+371) 27 777 021
  2. mājaslapā 
 2. Veho servisa klientu konsultants Jums atzvanīs tuvākās darba dienas laikā, lai noskaidrotu Jūsu vajadzības, precizētu ērtāko datumu un laiku, kā arī iespējamās izmaksas.
 3. Norunātājā laikā Jūsu norādītājā adresē ieradīsies mūsu pārstāvis ar evakuatoru.
 4. Jums tiks nodots remonta darba uzdevums un līgums par servisa pakalpojuma sniegšanu 2 eksemplāros, viens paliek Jums, bet otru kopā ar automašīnu nogādās servisa.
 5. Ja remonta vai uzturēšanas darbu laikā tiek atklāti papildus darbi, servisa klientu konsultants sazinās ar Jums un saskaņos papildus veicamos darbus un to izmaksas.
 6. Pēc remonta vai uzturēšanas darbu veikšanas Jums uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins apmaksas veikšanai.
 7. Pēc apmaksas saņemšanas ar Jums sazināsies Veho servisa klientu konsultants un vienosies par Jūsu automobiļa nogādāšanu Jums ērtā laikā un vietā.
 8. Pirms automobiļa atgriešanas tam tiks veikta auto dezinfekciju ar Ozona gaisa attīrītāju.

Kāpēc tieši Veho servisa centrs?

Pieredze - augsti kvalificētu mehāniķu komanda un ilgtermiņa pieredze

Ātra atbilde - Jūsu elektroniskais pieteikums tiks apstrādāts vienas darba dienas ietvaros.

Elastīgums - Piedāvājam izmantot Jums ērtāko saziņas formātu: telefona saruna, e-pasts vai WhatsApp. Drošība – Jūsu automobilis tiks nogādāts uz / no servisa centru ar evakuatoru, kā arī pirms automašīnas atgriešanas Jums tam tiks veikta SMART auto dezinfekcija (ārkārtas situācijas periodā).
Rezerves daļas - servisā tiek izmantotas oriģinālās rezerves daļas garantē augstu kvalitāti. Mūsu noliktavā pieejams plašs rezerves daļu piedāvājums. Rezerves daļu krājumu papildināšana tiek veikta regulāri, atbilstoši veicamo remontdarbu specifikai.

Pakalpojuma cena:

 • 25 EUR (bez PVN) vienā virzienā Rīgas pilsētas robežās
 • 50 EUR (bez PVN) abos virzienos Rīgas pilsētas robežās
 • Brauciens ārpus Rīgas Latvijas robežās - 25 EUR + 0,50 EUR/ km (bez PVN) vienā virzienā.