Par kvalitātes un atsaukuma kampaņām

Mercedes-Benz prioritāte ir transportlīdzekļu kvalitāte un drošība.  Tāpēc automašīnu tehniskais stāvoklis tiek monitorēts arī to ekspluatācijas laikā. Gadījumos, ja pie noteiktiem apstākļiem pastāv iespējamība, ka atsevišķas automobiļa komponentes var uzrādīt neatbilstību Mercedes-Benz stingrajām kvalitātes prasībām, var tikt izsludināta kvalitātes uzlabojumu kampaņa. Savukārt, ja pastāv kaut neliela riska iespēja sabiedrības drošībai, vai cilvēka veselībai, tiek izsludināts atsaukums.

Gan kvalitātes, gan atsaukuma kampaņas tiek attiecinātas tikai un vienīgi uz konkrētām partijām, kuru automašīnām konstatēta iespējamā neatbilstība, vai automašīnām ar konkrētu aprīkojumu. Kampaņā iekļautās automašīnas tiek identificētas pēc šasijas (VIN) numura.

Kvalitātes kampaņas ietvaros Mercedes-Benz informē konkrēto automāšīnu īpašniekus par iespējamajiem uzlabojumiem ar vēstules starpniecību, vai servisa apmeklējuma laikā. Savukārt atsaukuma gadījumā ražotāja pārstāvji vienmēr sazinās ar automašīnu īpašniekiem individuāli ar mērķi vienoties par automobiļa pārbaudi un iespējamo trūkumu novēršanu. Darbi, kas tiek veikti kampaņu ietvaros, ir bez maksas.

Ja vēlaties pārbaudīt, vai Jūsu automašīna nav iekļauta kvalitātes uzlabošanas vai atsaukuma kampaņā, lūdzu, sazinieties ar mums, norādot automašīnas šasijas (VIN) numuru.

Tālr.: +371 67 099 888, +371 27 777 021

E-pasts: ,