Kravas automobiļu garantijas pakalpojumi

ACTROS/AXOR-SERVICELINE (AAS)

Actros- Axor -Serviceline [AAS] ir dīkstāves kompensācijas pakalpojums Jūsu Actros, Antos un Arocs auto ilgstoša garantijas remonta vai remonta ar rūpnīcas atlaidi gadījumā. Ja Latvijā vai AAS darbības valstīs Jūsu kravas auto tehniska defekta rezultātā nav braucams vai nav droša tā piedalīšanās ceļu satiksmē un tiek veikts garantijas remonts vai remonts ar rūpnīcas atlaidi, Mercedes-Benz servisa centrs veiks visu iespējamo, lai 24 stundu laikā no remonta sākuma Jūsu auto varētu turpināt ceļu. Ja garantijas remonts vai remonts ar rūpnīcas atlaidi ilgst vairāk nekā 24 stundas, no Daimler AG ģenerālpārstāvja valstī, kurā auto pārdots un reģistrēts, Jūs saņemsiet dīkstāves kompensāciju 180 EUR apmērā par katru pilnu remontā pavadīto darba dienu.

* Kompensācija: kompensācijas kredīta talons, ko var izmantot servisa pakalpojumu rēķinu apmaksai, Mercedes-Benz oriģināldetaļu vai piederumu iegādei tās valsts Mercedes-Benz tirdzniecības organizācijā, kurā automobilis ir pirmo reizi nopirkts un reģistrēts.

AAS pakalpojumi ir spēkā 2 gadus no Jūsu auto pirmās reģistrācijas datuma. AAS attiecas uz visiem jaunajiem auto, kas pirmo reizi pārdoti Daimler AG oficiālajā pārstāvniecībā Latvijā un kas uz pieteikuma brīdi ir reģistrēti un ekspluatēti Latvijā. Obligāts priekšnosacījums: visas apkopes savlaicīgi un saskaņā ar ražotāja norādījumiem jāveic servisa centros, kas tiesīgi veikt apkopes Mercedes-Benz komerctransportam.

Pakalpojums [AAS] stājas spēkā ar brīdī,  kad tiek izrakstīts remonta pasūtījums ar rakstisku norādi tajā par AAS pakalpojumu.

Lai problēmu gadījumā Jūsu auto varētu ātrāk turpināt ceļu, atliek tikai piezvanīt Service 24h. Mūsu tālr. +371 29488557 vienmēr būs Jūsu drošais atbalsts.

AAS nav spēkā, ja:

  • remonta pasūtījuma izrakstīšanas brīdī nav rakstiska atzīme par AAS pakalpojumu un noslēdzot remontu tajā nav atzīmes par remonta sākuma un beigu datumu un laiku;
  • kaut viena apkope auto nav veikta servisā, kas tiesīgs veikt apkopi Mercedes-Benz komerctransportam;
  • auto tiek izmantots kā nomas transporta līdzeklis;
  • auto cietis avārijā vai konstatēti citi ārējas iedarbības fakti (piemēram, sadursme, akmens sitiens, zādzība u.tml.) vai to tieši vai netieši izraisītas sekas;
  • konstatēts riepas defekts vai vajadzīgs remonts, kura cēlonis ir īpašnieka, vadītāja vai trešās personas nolaidīga rīcība;
  • defekta cēlonis ir piedalīšanās sporta sacensībās, manevros, mācību braucienos vai līdzīgos pasākumos;
  • defekta cēlonis ir izmaiņu veikšana transporta līdzekļa konstrukcijā, cita ražotāja uzstādīta virsbūve vai aprīkojums, vai Daimler AG neatļautu detaļu uzstādīšana.