Autorizētā servisa priekšrocības

Piemērotākā autoservisa izvēle ir nopietns lēmums – auto remonts ir ne tikai materiālo līdzekļu un laika ieguldījums, no tā veikšanas kvalitātes ir atkarīga arī drošība uz ceļa. Uzticama servisa, kura apkalpošanas un darba kvalitāte sniedz gandarījumu, atrašana sniedz atvieglojumu ikvienam auto īpašniekam. Kritēriji, kas šķiet nozīmīgi šajos meklējumos, ir daudzveidīgi – remontdarbu izpildes kvalitāte un to veikšanas termiņi, izmaksas, klientu apkalpošana, izmantotās rezerves daļas, veikto darbu ilgstamība un citi. Nereti rodas jautājums, kādēļ izvēlēties autorizētus autoservisus. Lūk, Mercedes-Benz autorizēta servisa priekšrocības:

Remonta darbi tiek veikti atbilstoši Mercedes-Benz AG un Daimler Truck AG tehnoloģijām

Autorizētam servisam ir pieeja datu bāzēm un shēmām, programmām un speciāliem instumentiem, kas ļauj operatīvi diagnocticēt bojājumus un novērst tos. Ikviena remontētā auto detaļa vai to mezgls atbildīs visaugstākajām ražotāja tehnoloģiskajām prasībām, nodrošinot kvalitatīvu funkciju veikšanu;

Oriģinālo rezerves daļu izmantošana remonta darbu veikšanai

Oriģinālās rezerves daļas garantē augstu kvalitāti, pārbaudītu drošību un ražotāja noteiktos garantijas nosacījumus divus gadus (kravas auto viens gads). Izmantojot oriģinālās rezerves daļas, varat būt droši, ka katra no tām ir pilnībā piemērota konkrētajam auto;

Speciālo instrumentu un aprīkojuma izmantošana remonta darbu veikšanai

Piemērotu instrumentu un aprīkojuma izmantošana atvieglo meistaru darbu, ļaujot remontdarbus paveikt noteiktā laikā, kas ļauj klientam jau pirms remonta precīzi zināt samaksu par darbu (tā tiek aprēķināta ņemot vērā ražotāja noteiktos normatīvus katram darbam minūtēs).  Veicot remontu bez specinstrumentiem vai ražotāja akceptētām iekārtām, auto var nodarīt bojājumus, kuru novēršana var pārsniegt sākotnējā remonta izmaksas.

Rūpnīcas informatīvais nodrošinājums un tehniskais atbalsts

Obligātas ražotāja noteiktas regulāras apmācības un sertificēti tehniķi, pieeja aktuālākajai informācijai, izsmeļoši tehniskie dati – informācija nenoliedzami ir viens no vērtīgākajiem kapitāliem. Pateicoties rūpnīcas informatīvajam nodrošinājumam, autorizēta servisa darbinieki plaši un precīzi pārzina ikvienu auto modeli, spējot efektīvi novērst jebkuru bojājumu; īpaši sarežģītu gadījumu risināšanai ir pieejams rūpnīcas tehniskais eksperts ar speciālām diagnostikas iekārtām, kurš ierodas pēc pieprasījuma.

Oriģinālo rezerves daļu pieejamība

Mercedes-Benz autorizētajā servisā tiek nodrošināts vairāk nekā 18 000 vienību plašs Mercedes-Benz rezerves daļu piedāvājums noliktavā, kā arī operatīva tipveida rezerves daļu piegāde no ražotāja 1 darba dienas laikā, kas ievērojami samazina automašīnas remontdarbu laiku. Piedāvājam arī oriģinālās Mitsubishi Fuso Canter un Maybach automobiļu rezerves daļas.

Divu gadu garantija veiktajiem darbiem un rezerves daļām

Pārliecība par paveiktā darba un ieguldīto līdzekļu ilgstamību ir viens no noteicošajiem kritērijiem, izvēloties autoservisu. Mercedes-Benz autorizēts serviss nodrošina garantiju ne tikai rezerves daļām, bet arī paveiktajam, sniedzot drošību un pārliecību, ka remontdarbu veikšana šādā servisā ir ieguldījums, kas atmaksājas.

Rūpnīcas noteikto apkopju darbu veikšana

Mercedes-Benz autorizētais Veho serviss nodrošina visas auto ražotāja paredzētās obligātās plānveida tehniskās apkopes visiem Mercedes-Benz auto. Ražotāja noteikto tehniskās apkopes darbu sarakstā neitilpst tikai eļļas un filtru maiņa, bet arī plašs citu veicamo darbu apjoms. Izvēloties veikt apkopes darbus pie autorizēta pārstāvja, klients iegūst Mobilitātes programmas priekšrocības, iespējamu rūpnīcas brīvprātīgu atlaidi lieliem remonta darbiem pēcgarantijas periodā un profesionālas rūpes par auto.

Ražotāja brīvprātīgās atlaides piešķiršana pēc garantijas laikā veiktajiem remonta darbiem

Mercedes-Benz, rūpējoties par augstākās kvalitātes nodrošināšanu un klientu apmierinātību arī pēc garantijas laika beigām,  paredz iespēju pēc brīvprātības principa pilnībā vai daļēji segt līdzekļietilpīgus remontdarbus. Priekšnosacījums ražotāja brīvprātīgās rūpnīcas atlaides piešķiršanai ir tehnisko apkopju veikšana pie autorizēta pārstāvja.

Bezmaksas tehniskā palīdzība un mobilitātes programmas

Veicot apkopes autorizētā servisā Mercedes-Benz vieglajiem auto un mikroautobusiem, ražotājs nodrošinās, lai auto tehniska bojājuma gadījumā klients varētu operatīvi turpināt ceļu. Bez papildus maksas pieejami tādi pakalpojumi kā tehniķa izbraukums un remontdarbi bojājuma vietā, auto transportēšana līdz servisam, taksometra vai sabiedriskā transporta apmaksa līdz 75EUR, lidmašīnas vai vilciena biļetes līdz 400EUR katram pasažierim, viesnīcas apmaksa pasažieriem, kamēr auto atrodas servisā.

Kvalitātes uzraudzības pasākumi

Ražotājs veic pastāvīgu  produktu kvalitātes uzraudzību un uzlabošanu visā to dzīves ciklā. Apmeklējot autorizētu servisa centru, auto bez maksas tiks veikti visi ražotāja paredzētie kvalitātes pasākumi. Neatkarīgos servisos šīs pārbaudes nav iespējamas un par iespējamiem remontdarbiem nāksies maksāt.