Assyst sistēma

Viens no galvenajiem noteikumiem automobiļa ilgmūžības un bezatteikuma kalpošanas nodrošināšanai ir tā savlaicīga apkope saskaņā ar Mercedes-Benz rūpnīcas noteiktajām vadlīnijām. To paveikt  palīdz ASSYST.

ASSYST – Active Service System ir instruments, kas palīdz automobiļa lietotājam savlaicīgi  plānot regulāros ražotāja noteiktos tehniskās apkopes darbus. 

Katram automobiļa modelim ir ražotāja izstrādāts ieteicamais veicamo apkopju grafiks, kas atkarīgs gan no nobrauktajiem kilometriem, gan laika perioda.

ASSYST apkopo informāciju no dažādu sistēmu devējiem un vadības blokiem, braukšanas stila, izmantošanas apstākļiem un uz tā bāzes izveido individuālu tehnisko apkopju grafiku. Sistēma norāda kādas detaļas ir nepieciešams nomainīt un kādiem mezgliem ir jāveic apkope. Sistēma strādā elastīgi un pielāgojas Jūsu braukšanas paradumiem.

Sistēmas priekšrocības:

  • Laika plānošana – informācija par nepieciešamo apkopes darbu veikšanu savlaicīgi tiks parādīta multifunkcionālajā displejā pie katras aizdedzes ieslēgšnas.
  • Investīciju aizsardzība – Jūsu automobilis tiek uzturēts pastāvīgā lietošanas gatavībā.
  • Izdevumu ekonomija – savlaicīgi veikti apkopes darbi novērš lielus neparedzētus izdevumus vēlākā periodā.
  • Saglabāta vērtība – tiek uzturēta pastāvīgi augsta automobiļa vērtība tālākai pārdošanai.
  • Vides aizsardzība – regulāri apkopjot automobili, izmešu daudzums nekad nepārsniegs noteiktās normas.
  • Palielināta drošība  - savlaicīga nepieciešamās apkopes veikšana novērsīs iespējamo negadījumu rašanos kādas sistēmas atteikuma gadījumā.