Mercedes-Benz Citan: pilsētas spēkavīrs.

Mercedes-Benz Citan: pilsētas spēkavīrs.

Kompakts no ārpuses, pārsteidzoši plašs iekšpusē – radīts titāna cienīgai darba dienai pilsētas vidē. Jaunais Citan apvieno elegantu dizainu, izcilu braukšanas komfortu, spēju pielāgoties dažādiem uzdevumiem, digitālos risinājumus un jaunākās drošības sistēmas.

Pieteikt testa braucienu E-noliktava

 

Jaunais Citan ir pieejams gan kā kravas furgons Panel Van, gan kā pasažieru Tourer. Izvēloties starp divām aprīkojuma līnijām -BASE un PRO, jūs varat aprīkot savu Citan atbilstoši tieši savām vajadzībām. Taču neatkarīgi no izvēles jūsu auto būs plaši atveramas bīdāmās sānu durvis, kā arī zems iekraušanas slieksnis, kas nodrošinās gan ērtu piekļuvi salonam, gan ērtu kravas iekraušanu.

Panel Van

 Tourer
   
 • Zems iekraušanas slieksnis un viegli pieejama kravas telpa.
 • Plaša kravas telpa, pateicoties pārdomāti izplānotai vietai starp aizmugurējo riteņu arkām
 • Bīdāmas sānu durvis
 • Ērta iekāpšana un izkāpšana
 • Bīdāmas sānu durvis ar atveramiem logiem
 • Komfortabli sēdekļi, kurus nepieciešamības gadījumā var nolocīt, lai iegūtu līdzenu grīdu
 • Sēdvietas: 2-3
 • Kravas telpas augstums : 1256 mm
 • Kravas telpas garums (līdz priekšējiem sēdekļiem): 1806 mm
 • Kravas telpas ietilpība: 2,35 m2
 • Maksimālā kravnesība: 782 kg 
 • Sēdvietas: 5
 • Kravas telpas augstums : 1256 mm
 • Kravas telpas garums (līdz priekšējiem sēdekļiem): 1715 mm
 • Kravas telpas ietilpība: 570l
 • Maksimālā kravnesība: 539 kg 

vans513854.jpg

Mazs furgons ar plašām iespējām.

Ar zīmolam raksturīgu dizainu un ergonomisku interjeru, kurā ir viegli orientēties, jaunais Citan ir īsts Mercedes-Benz furgonu saimes pārstāvis. Iekāpiet un atklājiet MBUX multivides sistēmas plašo iespēju klāstu un viedo risinājumu iespējas. 

Jaunajam Citan pēc pieprasījuma ir pieejamas dažādas MBUX versijas. Tās stiprās puses ir intuitīvā darbības koncepcija, izmantojot septiņu collu skārienekrānu, Touch Control pogas uz stūres vai "Hey Mercedes" balss asistents. Papildu priekšrocības ir viedtālruņa integrācija ar Apple Car Play un Android Auto, Bluetooth brīvroku sistēma un digitālais radio (DAB un DAB+).

vans513858.jpg

Ar bezvadu uzlādes sistēmu mobilajām ierīcēm varat ērti uzlādēt savu viedtālruni braukšanas laikā - bez vadiem, spraudņiem un turētājiem – neatkarīgi no modeļa un zīmola. Vienkārši novietojiet savu viedtālruni uz uzlādes paklājiņa priekšējā viduskonsolē. Vēl viena bezvadu uzlādes sistēmas priekšrocība: informācija par uzlādes režīmu tiek atspoguļota multivides sistēmas MBUX multivides displejā.


vans513856.jpg

Citan ir sagatavots daudzu Mercedes me connect digitālo pakalpojumu izmantošanai. Rezultātā jūs vienmēr esat saistīti ar transportlīdzekli neatkarīgi no tā atrašanās vietas. Tādējādi svarīga informācija ir pieejama vienmēr - gan atrodoties transportlīdzeklī, gan ārpus tā.

vans513881.jpg

Kravnesība un ietilpība

Citan apvieno kompaktus ārējos izmērus (garums: 4498 mm) ar plašu telpu. Pateicoties vairākām pieejamajām virsbūves versijām un praktiskām aprīkojuma detaļām, tas piedāvā daudz dažādu lietošanas iespēju. Pat īsajā garenbāzes variantā (2716 mm) Citan piedāvā daudz vairāk vietas salīdzinājumā ar priekšgājēju. Piemēram, Panel Van bagāžas nodalījuma garums ir 3,05 metri (ar elastīgo starpsienu).

vans513868.jpg

Drošība

Citan jau bāzes komplektācijā ir aprīkots ar sistēmām, kas sniedz prognozējošo atbalstu visās braukšanas situācijās.

Jaunā Citan Panel VAN standarta drošības aprīkojumā ietilpst: 6 drošības spilveni, ATTENTION ASSIST un Mercedes-Benz avārijas izsaukuma sistēma.

Savukārt Citan Tourer palīgsistēmu klāstā papildu jau minētajam standarta aprīkojumā ietilpst arī Active Lane Keeping Assist un Speed ​​Limit Assist ar ceļa zīmju noteikšanu.

Papildu pēc pieprasījuma ir pieejamas arī daudzas citas braukšanas palīgsistēmas, tostarp Active Distance Assist DISTRONIC, kas var automātiski pārņemt braukšanu sastrēgumos, kā arī Active Steering Assist. Tas palīdz vadītājam noturēt Citan  braukšanas joslas centrā.

vans513935.jpg

Mūsdienīgi un ekonomiski dzinēji

Jaunā Citan dzinēju klāstā ir trīs dīzeļdegvielas un divi benzīna modeļi. Tiem visiem ir raksturīga lieliska vadāmība pat zemā apgriezienu diapazonā un ekonomisks patēriņš. Vēl ātrākam paātrinājumam, piemēram, apdzīšanas laikā, 85 kW dīzeļdzinēja versija, kas pieejama Panel Van, ir aprīkota ar pārslodzes/virsgriezes momenta funkciju. Uz īsu brīdi tā var izsaukt līdz 89 kW jaudu un 295 Nm griezes momentu.

Dzinēji atbilst Euro 6d izmešu normām. Visi dzinēji ir apvienoti ar ECO start/stop funkciju. Līdzās sešpakāpju manuālajai pārnesumkārbai jaudīgākie dīzeļa un benzīna modeļi ir pieejami arī ar septiņu pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu (DCT)1.

Sazināties ar konsultantu:

Leonīds Verņickis

Kravas un pasažieru mikroautobusu tirdzniecības konsultants

Aleksandrs Planics

Kravas un pasažieru mikroautobusu tirdzniecības konsultants