29. aprīlis, 2022

Apčī! Laiks veikt ventilācijas sistēmas apkopi!

Apčī! Laiks veikt ventilācijas sistēmas apkopi!

Braucot ar ātrumu 100 km/h, šķaudiena laikā Jūs ar aizvērtām acīm nobraucat 30m garu distanci. Veiciet sava Mercedes-Benz ventilācijas sistēmas apkopi laicīgi un brauciet ar atvērtām acīm.

Vai jūtat atšķirību? Jūsu Mercedes-Benz to jūt!

Visu maija mēnesi ventilācijas sistēmas apkopei Domenikss servisā

-30%

Ventilācijas sistēmas apkopē iekļauta kondicioniera sistēmas pārbaude un uzpildīšana, oriģinālais salona gaisa filtrs, ventilācijas sistēmas dezinfekcija ar ozonu, kā arī automašīnas aromatizētāja maiņa.

Pieteikt servisa apmeklējumu

Putekļi, ziedputekšņi, smakas, sodrēji, baktērijas un alergēni ir piesārņojumi, ko savā automašīnā nevēlas neviens īpašnieks. Oriģinālie Mercedes-Benz salona filtri nodrošina izcilu filtrāciju, uzturot gaisu jūsu automašīnā svaigu un tīru.

Mercedes-Benz oriģinālie filtri satur optimāli biezu, izturīgu filtra elementa slāni. Salona filtra krokas palielina virsmas laukumu un uzlabo filtrēšanu, ļaujot attīrīt gaisu no lielākām daļiņām, piemēram, cementa, pelniem un putekļiem. Savukārt aktīvā ogle parūpējas par to, lai salonā no apkārtējās vides neiekļūtu vīrusi, izplūdes gāzes, smakas un cita veida bīstams piesārņojums. Aktīvā ogle Mercedes-Benz filtrā iestrādāta zem filtrējošā elementa slāņa, tādējādi ceļa vibrācijas neietekmē filtra veiktspēju. Visus filtra slāņus cieši ieskauj stingrs rāmis, kas uzstādīšanas un lietošanas laikā neļauj filtram deformēties, kā arī nodrošina, ka sistēma ir hermētiska.

salona-filtru-karuselis_latv2-06.png

Kvalitātes atšķirība starp Mercedes-Benz oriģinālo un alternatīva ražotāja izgatavotu filtru ir acīmredzama. Tā kā alternatīvo ražotāju filtriem trūkst Mercedes-Benz patentētā robustā ārējā rāmja, pastāv iespēja, ka tie uzstādīšanas laikā deformējas, ļaujot salonā iekļūt nefiltrētam gaisam. Tāpat neoriģinālie filtri parasti satur mazāku aktīvās ogles daudzumu, kas samazina filtra veiktspēju un saīsina kalpošanas laiku.

Regulāra salona gaisa filtra maiņa nodrošina ilgāku automašīnas gaisa ventilatora mūžu, jo jauns filtrs attīsta vieglāku gaisa caurplūdi, ļaujot ventilatoram strādāt ar mazāku slodzi. Tāpat regulāra filtra maiņa nodrošina arī zemāku temperatūru salonā, jo gaiss spēj ātrāk no vides nokļūt automašīnas salonā un lieki nesasilst, atrodoties ventilācijas sistēmā.

infografiks_lat-01.png

Pateicoties augstākam ražošanas standartam, oriģinālie Mercedes-Benz filtri kalpo ilgāk nekā alternatīvo ražotāju izstrādājumi. Lēmums ir vienkāršs: izvēlieties oriģinālos Mercedes-Benz salona filtrus un elpojiet brīvi.

Pieteikt servisa apmeklējumu

Tikai ar oriģinālajām detaļām jūsu auto ir un paliek 100% Mercedes-Benz.
Saistītie raksti