Jaunā E-klase

Attīstās kopā ar Jums: izbaudiet intuitīvu komfortu, viedos palīgus, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo drošību un personalizētu braukšanas pieredzi jaunajā E-klases sedanā. E-klases intuitīvā darbība un tehnoloģijas padara šo izsmalcināto sedanu ļoti personisku Jums. 

Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu Piesakies testa braucienam

Eksterjers

Skaidras līnijas ar izteiksmīgām detaļām

Dinamisks ārējais izskats. No izgaismotās radiatora restes līdz eleganti dinamiskam aizmugures dizainam ar aizraujošām apgaismojuma detaļām: jaunais E-klases sedans runā aizraujošā dizaina valodā. Sadalītie aizmugurējie lukturi pārsteidz ar savu jauno kontūru un nepārspējamu zvaigžņoto interjeru.

Jaunā E-klase apvieno tradīcijas un mūsdienīgumu elegantā dizainā: plūstošas formas, dinamiskas proporcijas un nebijuši akcenti, piemēram, izgaismotā radiatora reste, iemieso jauno izskatu, nezaudējot leģendārā sedana unikālo raksturu.

Interjers

Dizains nekad nav bijis tik atbilstošs laikam - jaunās E-klases interjers apvieno digitālo un luksusa greznību.Šis auto nosaka jaunus standartus ne tikai dizaina ziņā. Jaunākās paaudzes MBUX multivides sistēma nodrošina vēl personalizētāku pieredzi automobilī. Ērtas funkcijas, izklaides iespējas un ikdienas palīglīdzekļi ir intuitīvi un nemanāmi saistīti. Tādā veidā jaunā E-klase piedāvā vēl patīkamāku atmosfēru — no relaksējoša dienas sākuma auto sēdeklī līdz nakts ballīšu mūzikas atskaņošanai DOLBY ATMOS.

Multimediju sistēmas

Digital Extras

Izmantojot Digital Extras un Mercedes me lietotnes, Jūs varat izjust papildu komfortu, drošību, braukšanas prieku un digitālo atbalstu, jo tās nodrošina ar svarīgu informāciju un praktiskām funkcijām gan Jūsu transportlīdzeklī, gan viedtālrunī.

Head-up displejs

Lielākais potenciāls sportiskam braukšanas priekam un bez piepūles izcilai braukšanas sajūtai: priekšējais displejs pārvērš Jūsu vējstiklu digitālā kabīnē. Izmantojot virtuālo, pilnkrāsu attēlu, Jums vienmēr ir skaidrs skats uz galveno informāciju.

Sejas atpazīšana

E-klase Jūs atpazīst: ar sejas atpazīšanu vadītāja kamera identificē vadītāju, kā arī tā informāciju, multivides un sakaru sistēmas iestatījumus.

Papildu ērtības

Panorāmas jumta lūka

Neatkarīgi no tā, vai tā ir atvērta vai aizvērta: panorāmas bīdāmā jumta lūka sniedz Jums brīnišķīgu brīvības sajūtu un patīkamu gaisotni interjerā. Skatoties no ārpuses, lielā bīdāmā jumta lūka rada unikālu vizuālo iespaidu, jo piešķir eksterjeram vieglumu un ekskluzivitāti.

Gudrā māja

"Hei, Mercedes, izslēdz mājās gaismu!" Savienojiet viedās mājas sistēmu ar savu E-klases sedanu un kontrolējiet savus viedās mājas produktus, piemēram, temperatūru, apgaismojumu, žalūzijas un elektriskās ierīces, atrodoties mašīnā. To ērti var vadīt ar balss vadību, izmantojot MBUX balss palīgu.

Uzzināt vairāk

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, aicinām sazināties ar Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Vieglo automobiļu tirdzniecība

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu.

Santa Kunce

Vieglo auto un lietotu auto līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu

Antons Trofimovs

Mazlietoto auto pārdošanas speciālists

Gatis Mitriķis

Lietotu automobiļu pārdošanas/ iepirkumu speciālists