Jaunais EQE SUV

Moderna greznība jaunā līmenī. Jaunais EQE SUV no Mercedes-Benz.

Tīras līnijas uzsver progresīvu dinamiku un sportiskas proporcijas, ar kurām saspēlējas juteklisks autentiskums un gludas pārejas. Automašīnu iespējams aprīkot ar MBUX Hyperscreen, tā interjerā izmantotas augstākas kvalitātes apdares materiāli un salons rada plašuma sajūta. Braukšanas palīgsistēmas, viedā navigācija un jaunā EQE apvidus auto  skaņas izolācija padara pat lielus attālumus īpaši relaksējošus. Un, protams, vēl viena liela priekšrocība: paredzamais elektriskās braukšanas diapazons četru riteņu piedziņas modeļos ir gandrīz 550 kilometri.

Pilnu cenu lapu skati šeit: cenu lapa

Esi pirmais un piesakies testa braucienam jau tagad! 

Saņemt piedāvājumu Pieteikties testa braucienam

Individuāls dizains, visaugstāko standartu funkcionalitāte un aerodinamika: jaunā EQE SUV ārpusē ir viss. Šo iespaidu vēl vairāk uzsver dinamiskas proporcijas, bagātīgas virsmas, samazināts detaļu skaits un gludas pārejas. Tas notiek, kad EQE satiekas ar SUV.

  • Melns priekšējais panelis ar Mercedes-Benz rakstu.
  • Aizmugurējie lukturi ar 3D spirāles dizainu.
  • Plakanie durvju rokturi.
  • Mercedes-EQ Purpose Design pielāgots SUV izmēriem, apvieno bagātīgu ietilpību, aerodinamisko efektivitāti un sportiskumu.

Esi pirmais un piesakies testa braucienam jau tagad! 

 Saņemt piedāvājumu Pieteikties testa braucienam

Jaunais EQE SUV ir celmlauzis pilnībā elektrisko luksusa SUV segmentā. Bezkompromisa vizionārs, jaudīgi elektrisks – un ar diapazonu, kas piemērots ilgiem un garākiem braucieniem. Izbaudiet jaunas paaudzes braukšanas pieredzi jau šodien: sportisku, greznu un pastāvīgi digitāli savienotu braukšanas pieredzi. Un tas vienmēr pārsteidz ar savu īpaši moderno salonu un izvēles MBUX Hyperscreen.

  • MBUX Hyperscreen
  • Daudzkontūru sēdekļi ar masāžas funkciju
  • Head up displejs
  • Plašs salons 

Pieteikt interesi un uzzināt vairāk

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, aicinām sazināties ar Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Vieglo automobiļu tirdzniecība

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu kampaņā iekļautajiem modeļiem.

Santa Kunce

Vieglo auto un lietotu auto līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu Skatīt auto noliktavu