Jaunais CLE coupe

Jaunais CLE Coupé ir pilns jaudīgas dinamikas. Progresīvs un sportisks — par to liecina visa virsbūve, sākot no dzinēja pārsega līdz aizmugurei. Arī salons pārsteidz ar maksimālu komfortu un mūsdienīgām digitālajām tehnoloģijām.

Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Virsbūve

Par progresivitāti un sportiskumu liecina līnija no priekšpuses ar pagarinātu dzinēja pārsegu līdz jaudīgajai aizmugurei. Eleganto dizainu papildina spilgtie priekšējie lukturi (piemēram, DIGITAL LiGHT[1]), divdaļīgie aizmugurējie lukturi un hromēti apdares elementi.

cle-coupe1.JPG cle-coupe2.JPG cle-coupe3.JPG

Progresīvs priekšpuses dizains

Priekšpuse pārsteidz ar garu, zemu dzinēja pārsegu, īsu pārkari un zemu novietotu radiatora režģi. A veida režģa izgriezums ar trīsdimensionālu hromētu Mercedes-Benz rakstu veido izteiksmīgu apdari. 

Ar domām par gaišu nākotni — DIGITAL LIGHT

Inteliģentie un adaptīvie DIGITAL LIGHT lukturi pastāvīgi pielāgojas apkārtējam apgaismojumam, satiksmes apstākļiem, ceļa virsmai un laika pstākļiem. Drošai un relaksējošai braukšanai.

Pilnveidota aizmugures apdare 

Jauno, unikālo aizmuguri nevainojami papildina mūsdienīgie divdaļīgie aizmugurējie lukturi. Hromētie apdares elementi uz difuzora un atsevišķie C formas hromētie elementi izceļ dizaina izsmalcinātību.

Jaunā CLE Coupé salons.

Salonā sportiskums sastopas ar augstākā līmeņa komfortu. Apsēdieties, izbaudiet 7 zonu masāžas funkciju atzveltnē un izmēģiniet augstākās klases skaņas pasauli, ko nodrošina Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma[1]. Gudrās tehnoloģijas sniedz jums visu nepieciešamo, tostarp arī plašas personalizācijas iespējas — varat izvēlēties dažādas salona apgaismojuma krāsas un dažādus mērinstrumenta displeja rādījuma stilus.

mercedes-benz-cle-coupe-c236-interior-hotspot-digital-cockpit-1612x1209-05-2023.jpg mercedes-benz-cle-coupe-c236-interior-hotspot-burmestersoundsystem-1612x1209-05-2023.jpgProgresīvs, sportisks un intuitīvs. Digitāls 12,3 collu mērinstrumentu displejs ar dažādiem rādījuma stiliem — varat izvēlēties, kā un kāda informācija tiks attēlota. 11,9 collu centrālais displejs pārsteidz ar precīzu skārienjutīgu vadību. Izbaudiet leģendārās Burmester® skaņas sistēmas jaudu un ekskluzivitāti. Jaudīgie skaļruņi nodrošina augstākās kvalitātes telpisko skaņu. Tos var īpaši pielāgot priekšējām un aizmugurējām sēdvietām, lai pastiprinātu klausīšanās baudījumu.  
mercedes-benz-cle-coupe-c236-interior-hotspot-ambientlighting-1612x1209-05-2023.jpg  
Izveidojiet salonā savām vēlmēm vai pašreizējam noskaņojumam atbilstošu atmosfēru. Salona apgaismojums ar 64 krāsām nodrošina gandrīz neierobežotas apgaismojuma shēmu iespējas, un tam ir ikvienai situācijai piemērota krāsa. Individuāli izstrādāti, lai jūs palutinātu — šie sēdekļi apvieno daudzas pielāgošanas iespējas ar ekskluzīvām funkcijām jūsu labsajūtai. Ergonomiskas detaļas nodrošina nevainojamu sēdpozīciju: piepūšamie sānu spilveni braukšanas laikā nodrošina sānisku stabilitāti un relaksējošas masāžas.  

Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Uzzināt vairāk

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, aicinām sazināties ar Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Vieglo automobiļu tirdzniecība

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu.

Santa Kunce

Vieglo auto un lietotu auto līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu

Antons Trofimovs

Mazlietoto auto pārdošanas speciālists

Gatis Mitriķis

Lietotu automobiļu pārdošanas/ iepirkumu speciālists