Radīts pasaulei - EQS

Mērķtiecīgs dizains: jauns elpu aizraujošs jutekliskā dizaina laikmets

Nepārspējama greznība: elektriskā piedziņa nodrošina pilnīgi jaunu telpas koncepciju. Daudz elastīgāks un ietilpīgāks nekā parastie sedani, tomēr elpu aizraujoši elegants, radot iespaidu, ka visa sānu līnija tikusi novilkta ar vienu otas vēzienu. 

Ar lielu rūpīgu darbu aerodinamikas speciālisti ciešā sadarbībā ar dizaineriem spēja sasniegt jaunu Cd etalonu 0,20. Tas padara EQS par aerodinamiskāko sērijveida automašīnu pasaulē. Pateicoties tam, tiek uzlabots nobraucamais diapazons ar vienu uzlādi, kā arī tiek sasniegts ļoti zems vēja trokšņa līmenis. Ceļš uz EQS aerodinamikas pasaules rekordu prasīja vairākus 1000 aprēķinu braucienus virtuālajā vēja tunelī.

 Skatīt noliktavu Pieteikties testa braucienam

Eksterjera pakotnes

AMG Line pakotne

Electric Art

Standarta

Labākās kvalitātes materiāli, mūsdienīgas vadītāja palīgsistēmas un dizains, kas nosaka standartus visos aspektos: atklājiet inovatīvo Mercedes-Benz EQS aprīkojumu. EQS piedāvā plašu iespēju klāstu, lai personalizētu eksterjeru un interjeru. Papildus dažādām dizaina un aprīkojuma pakotnēm tajā ir iekļauti arī grezni dizaina elementi un inovatīvas funkcijas, kas padara jauno EQS par jūsu EQS.

EQS nobraucamais rādiuss ar vienu uzlādi ir līdz 741 kilometram (atkarībā no komplektācijas). 

| EQS 450+: vidējais elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km: 18,9-16,2; vidējās CO 2 emisijas g/km: 0. 
| EQS 580 4MATIC: vidējais elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km: 19,6-17,6; vidējās CO 2 emisijas g/km: 0. 

 Skatīt noliktavu Pieteikties testa braucienam

Pieteikt interesi un uzzināt vairāk

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, aicinām sazināties ar Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Vieglo automobiļu tirdzniecība

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu kampaņā iekļautajiem modeļiem.

Santa Kunce

Vieglo auto un lietotu auto līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu Skatīt auto noliktavu