Jaunais GLE

IZVĒLIES SAVU CEĻU. JAUNAIS GLE.

Skatīt speciālo piedāvājumu Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Izbaudiet GLE jaudu un viedās tehnoloģijas. Izvēlieties grezno un ietilpīgo GLE vai sportisko GLE Coupé un izbaudiet izcilu komfortu katrā braucienā.

GLE

Eksterjers

Jaunā GLE dizains iedvesmo: uzlabotā priekšējā daļa ar jaunu radiatora resti labāk izceļ dinamiskā SUV raksturu. Papildaprīkojumā pieejamie 22 collu vieglmetāla diski un panorāmas lūka liecina par augstākā līmeņa braukšanas komfortu jau no pirmā acu uzmetiena. Ļaujiet reprezentatīvajām detaļām jūs iespaidot: atverot durvis,  apgaismojums projicē animētu Mercedes-Benz zīmējumu uz zemes.

Interjers

Jaunā GLE salons iedvesmo ar pirmšķirīgu komfortu un augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot ekskluzīvu labsajūtu. Jaunā AMG daudzfunkcionālā stūre un jaunākās paaudzes MBUX nodrošina GLE vadītājam izcilu komfortu katrā braucienā.

Skatīt speciālo piedāvājumu Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

GLE Coupé

Skatīt speciālo piedāvājumu  Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Jaunais GLE Coupé ir vēl jaudīgāks, dinamiskāks un sportiskāks nekā līdz šim.

GLE Coupé apvieno efektīgus apvidus automobiļa elementus un elegantu kupejas dizainu. Salonam pilnīgu izsmalcinātību piešķir jaunākās paaudzes multifunkcionālā stūre un MBUX multivides sistēma ar Widescreen Cockpit.

Eksterjers

Atklājiet jaudīgo un atlētisko dizainu, kas piešķir GLE Coupé īpaši ekstravagantu izskatu.Interjers

Augstākās kvalitātes dizains līdz mazākajai detaļai. Sportisks un elegants: GLE Coupé interjers priecē ar jaunām salona apdares krāsām, interjera elementiem un augstākās kvalitātes materiāliem. Jaunākās paaudzes daudzfunkcionālā stūre un MBUX multimediju sistēma ar Widescreen Cockpit piešķir īpašu pieskārienu salonam.

Skatīt speciālo piedāvājumu Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Pieteikt interesi un uzzināt vairāk

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, aicinām sazināties ar Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Vieglo automobiļu tirdzniecība

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu kampaņā iekļautajiem modeļiem.

Santa Kunce

Vieglo auto un lietotu auto līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu Skatīt auto noliktavu