Jaunais GLC Coupé

RADĪTS IEDVESMAI

Atklāj aizraujošu spēcīga krosovera un sportiskas kupejas savienojumu. Baudi jaunā GLC Coupé inovācijas un ērtību.

 Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Jaunā GLC Coupé eksterjers

Jaunās GLC Coupé dizaina akcenti. Skaidrs un sajūtām rosinošs: jaunā Mercedes-Benz GLC Coupé dizains pārsteidz ar skaidrām līnijām, dinamiskām proporcijām un sportisku eleganci.

Jauna priekšējā daļa ar sportisku Mercedes-Benz rakstainu radiatora resti.

Priekšējie lukturi ar hromētu radiatora resti uzsver automašīnas platumu, dizains apvieno SUV jaudīgās proporcijas un kupejai raksturīgās detaļas.

Liela atverama panorāmas lūka.

Pirmo reizi GLC Coupé ir pieejama arī liela atverama panorāmas lūka, kas nodrošina plašuma sajūtu un gaismas piesātinātu interjeru.

LED augstas veiktspējas lukturi.

Standarta LED High Performance priekšējie lukturi nodrošina skaidrāku un labāku redzamību.

GLC Coupé apvieno spēcīgu krosoveru un elegantu kupeju. No bagātīgā standarta aprīkojuma līdz AMG pakotnei: jaunais Mercedes-Benz GLC Coupé pārsteidz ar savu personību un sportisko eleganci.

 Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Jaunā GLC Coupé interjers

Jaunās GLC Coupé salonu raksturo augstākā līmeņa apdare, reprezentatīvi materiāli un sportiska elegance ar plūstošām formām. Tas piesaista visas maņas — ar ARTICO sintētiskās ādas vai smalkas Nappa ādas apdari un skārienekrānu, un Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēmu.

11,9 collu skārienekrāna centrālais displejs

Centrālais ekrāns ar LCD tehnoloģiju ērti reaģē uz pieskārienu. Varat arī izmantot ekrānu, lai vadītu papildu mūzikas straumēšanas pakalpojumus un viedās mājas pakalpojumus. Zem ekrāna ir slēdžu josla, kas kontrolē citas funkcijas, piemēram, skaļumu, avārijas gaismas un pirkstu nospiedumu skeneri saglabātajiem profiliem.

Burmester® 3D Surround Sound System skaņas sistēma

Izbaudiet perfektu Burmester® skaņu savā GLC Coupé: piecpadsmit augstākās kvalitātes skaļruņi nodrošina iespaidīgi skaidru stereo skaņu, ko var atsevišķi regulēt priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem. Pateicoties ļoti kvalitatīvajai apdarei, skaņas sistēma ir arī vizuāli pievilcīga.

MBUX multimediju sistēma ar centrālo ekrānu

Jaunais MBUX nodrošina, ka jūsu braukšanas pieredze ir vēl vairāk digitāli savienota. Skārienekrāns, kas vērsts pret vadītāju, ļauj intuitīvi un ērti izmantot daudzas svarīgas automašīnas funkcijas. 

 Skatīt noliktavu Saņemt piedāvājumu

Pieteikt interesi un uzzināt vairāk

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, aicinām sazināties ar Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Vieglo automobiļu tirdzniecība

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu kampaņā iekļautajiem modeļiem.

Santa Kunce

Vieglo auto un lietotu auto līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu Skatīt auto noliktavu