Jaunais EQS SUV definē jaunu premium apvidus auto standartu

22c0128_004.jpg

EQS SUV ir pirmais Mercedes-Benz premium klases elektriskais apvidus auto, kas nodrošina augstākās klases komfortu septiņiem pasažieriem. Pateicoties jaudīgajiem elektromotoriem, atsaucīgajai 4MATIC visu riteņu piedziņai un inteliģentajam bezceļu braukšanas režīmam, EQS SUV ir spējīgs pārvarēt šķēršļus arī ārpus šosejas līnijām.

Atkarībā no modeļa, EQS SUV ar vienu uzlādi spēj mērot līdz pat 660 kilometrus  (WLTP dati). EQS SUV akumulatoram ir 12 atsevišķas litija jonu šūnas, kuru sastāvā izmantota jauna ražošanas tehnoloģija. Tā iekļauj niķeļa, kobalta un magnija savienojumus 8:1:1 attiecībā. Šī tehnoloģija ļauj Mercedes-Benz dot akumulatoriem 10 gadu vai 250 000 km noskrējiena garantiju ar 30% kapacitātes samazinājumu.

 Skatīt noliktavu Piesakies testa braucienam

22c0126_001.jpg 22c0126_004.jpg

EQS SUV riteņu bāze ir tāda pati kā EQS sedanam, jo tie abi izstrādāti, izmantojot vienu platformu. Taču EQS SUV ir par vairāk kā 20 centimetriem augstāks nekā EQS sedans. Auto grandiozie izmēri ļauj tā bagāžas nodalījumā ievietot pat četras golfa nūju somas, kā arī pēc izvēles uzstādīt trešo sēdekļu rindu.

EQS sedans ir absolūtais pasaules čempions sērijveida auto aerodinamikā. EQS SUV seko tam pa pēdām ar apvidus automobilim neraksturīgi aerodinamisku dizainu. Lai sasniegtu šo augsto standartu, EQS SUV virsbūves apakšējā daļa ir slēgta  un nodrošina iespējami mazāko vēja pretestību.

Elektriskais apvidus auto iemanto arī EQS sedana spēju veikt programmatūru atjauninājumus tiešsaistē (OTA). Piemēram, piekabes manevrēšanas asistents vai paplašinātās realitātes navigācija var tikt aktivizēti arī pēc automašīnas iegādes.

 Skatīt noliktavu Piesakies testa braucienam

22c0126_009.jpg 22c0126_014.jpg

Ar EQS SUV Mercedes-Benz sper svarīgu soli nulles emisiju mobilitātes virzienā un tuvojas savam Ambition 2039 mērķim. Automobilis tiek ražots pilnībā CO2 neitrālā veidā. Jaunais EQS SUV nodrošina efektīvus risinājumus nulles emisiju mobilitātei, gudrai resursu izmantošanai, uzglabāšanai un atbildīgai pārstrādei.

Standarta komplektācija iekļauj AIRMATIC gaisa piekari, DYNAMIC SELECT braukšanas režīmus un aizmugurējās ass piestūrēšanu līdz 4.5 grādiem. Izmantojot tiešsaistes atjauninājumus, piestūrēšanas leņķi iespējams palielināt līdz pat 10 grādiem. Automašīnas elektromotori nepārtraukti kontrolē un pielāgo katra riteņa darbību līdz pat 10 000 reizes minūtē.

Mercedes me Charge ar vairāk nekā 700 000 līdzstrāvas un maiņstrāvas uzlādes punktiem ir viens no lielākajiem elektroauto uzlādes tīkliem pasaulē. Plug & Charge funkcionalitāte nodrošina iespējami ērtāko EQS SUV lādēšanu. 

22c0126_015.jpg 22c0126_018.jpg

MBUX Hyperscreen lielais, liektais ekrāns stiepjas no EQS SUV vienas paneļa malas līdz pat otrai. Zem viena stikla apvienoti trīs augstas izšķirtspējas OLED ekrāni, kas rada ne vien unikālu interjera atmosfēru, bet arī sniedz neaizmirstamu braukšanas komfortu.

Dolby Atmos skaņas sistēma pārceļ mūzikas klausīšanos automašīnā jaunā līmenī. Dolby Atmos skaļruņi nodrošina pilnīgu 360 grādu telpisku skanējumu, kāds automašīnā līdz šim nebija iespējams.

Pieteikt interesi un uzzināt vairāk

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, aicinām sazināties ar Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Vieglo automobiļu tirdzniecība

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu.

Santa Kunce

Vieglo auto un lietotu auto līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu

Antons Trofimovs

Mazlietoto auto pārdošanas speciālists

Gatis Mitriķis

Lietotu automobiļu pārdošanas/ iepirkumu speciālists