16. decembris, 2022

Mercedes-Benz pārstāvniecība Latvijā saņem Great Place To Work® sertifikātu!

Mercedes-Benz pārstāvniecība Latvijā saņem Great Place To Work® sertifikātu!

Veho grupas uzņēmums SIA Domenikss saņem Great Place To Work® sertifikātu!

Veho grupas uzņēmums SIA Domenikss saņem Great Place To Work® sertifikātu!

Darbiniekiem augsti novērtējot savas darba vietas kvalitāti un kultūru, Mercedes-Benz pārstāvniecība Latvijā, Veho grupas uzņēmums SIA Domenikss saņem Great Place To Work® sertifikātu. Starp visām valstīm, kurās savu uzņēmējdarbību veic Veho grupa, Latvija ar 79% ierindojās godpilnajā trešajā vietā, ļaujot pakāpties augstāk vien Lietuvai (81%) un Zviedrijai (85%).

Pirmo reizi pēc grupas paplašināšanās visa Veho grupa tika apbalvota ar Great Place To Work® (GPTW) sertifikātu. Pērn, 2021. gadā, GPTW sertifikāts, kas novērtē darba atmosfēras kvalitāti un darba vietas kultūru, tika piešķirts Veho pārstāvniecībām Zviedrijā un Lietuvā, šogad to saņēma arī Somija un Igaunija, kā arī grupas jaunpienācēji – Latvijas pārstavji.

2022.gadā visas piecas Veho grupas pārstāvētās valstis, kuras piedalījās sertifikācijas procedūrā, pārsniedza kopējos vidējos GPTW sertifikācijas rādītājus, un Veho grupa kopumā saņēma vērtējumu 75%. Salīdzinot ar pagājušo gadu, Veho kopējais rezultāts ir uzlabojies par 6 procentuāliem punktiem.

“Esam neizsakāmi priecīgi par sasniegto rezultātu tik īsā laika periodā pēc būtiskām izmaiņām uzņēmumā. Ar pateicību novērtējam kolēģu iesaisti, izsakot savu viedokli un sniedzot neatsveramu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, kas atspoguļojas iegūtajā GPTW sertifikātā. Turpināsim neatlaidīgi strādāt pie darba vides un kultūru uzlabošanas, lai veicinātu savstarpējo uzticību un nesavtīgu atbalstītu viens otram, virzoties uz uzņēmuma mērķu sasniegšanu,” stāsta uzņēmuma personāla nodaļas vadītāja Elīna Bokta.

Great Place To Work® ir globāla sertifikācijas programma, kas atpazīst uzņēmumus pēc pozitīvas, uz uzticību vērstas darba kultūras. GPTW modelī laba darbavieta tiek veidota no piecām pamatvērtībām: uzticamības, respekta, patiesuma, komandas gara un lepnuma. Great Place To Work® izvērtē šo elementu esamību, rūpīgi novērtējot darba vietas kultūru un atmosfēru. Sertifikāts iekļauj visaptverošu darbinieku aptauju un uzņēmuma politikas un prakses auditu.

Great Place To Work® sertifikāts tiek balstīts uz Trust Index© darbinieku aptauju, kurā tiek novērtēts darba vietas klimats kopumā pēc 15 kritērijiem. Veho ieguva visaugstākos punktus godīguma, viesmīlības un profesionālā lepnuma kategorijās.

Great Place to Work® ir globāls pētniecības un konsultāciju uzņēmums. Katru gadu Great Place To Work® veic darbinieku aptaujas 10,2 miljoniem darbinieku vairāk nekā 10 000 organizācijās 97 valstīs. Kopš 1992. gada Great Place To Work® ir aptaujājuši vairāk nekā 100 miljonus darbinieku.