2. janvāris, 2023

Paziņojums par uzņēmuma nosaukuma maiņu

Paziņojums par uzņēmuma nosaukuma maiņu

Veho grupas uzņēmums SIA Domenikss maina nosaukumu un turpina darbu Latvijā kā Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis ar nosaukumu SIA Veho.

2021.gada nogalē SIA “Domenikss” kļuva par “Veho” grupas uzņēmumu. “Veho Group” ir “Mercedes-Benz” vieglo automobiļu, pasažieru un kravas mikroautobusu, un “Daimler Truck AG” komerctransporta mazumtirgotājs un izplatītājs Zviedrijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Šobrīd “Veho” un “Mercedes-Benz” pārstāvniecības darbojas 15 Somijas pilsētās, 7 pilsētās Zviedrijā, Igaunijā  - 4, Lietuvā – 3.

Latvijā SIA “Veho” turpina attīstīt “Mercedes-Benz” vieglo automobiļu, kā arī kravas un pasažieru mikroautobusu biznesu – Varšavas ielā 4. Darbu turpina un paplašina pakalpojumu klāstu servisa centrs, Abrenes ielā 12, kurā tiek apkalpoti “Mercedes-Benz” vieglie automobiļi,   kravas un pasažieru mikroautobusi, kā arī virsbūvju servisa centrs - Kurzemes prospektā 59. Virsbūvju servisa centrs, kopš šī gada rudens ir veicis uzlabojumus servisa centra ēkā, paplašinātas ir virsbūvju krāsošanas telpas, tādejādi samazinot rindu uz virsbūvju servisa darbiem. Darbu turpina  arī “Mercedes-Benz” kravas automobiļu centrs Salaspils novadā, kurš tika atklāts 2020.gada nogalē. Paredzēts ka jau nākamā gada laikā kravas auto servisa centrā tiks ieviesti virkne jaunu pakalpojumu, kas ļautu kravas auto servisa darbus veikt vienuviet un īsākā laika posmā. 

“Veho Group” ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1939.gādā nodarbina vairāk nekā 2000 darbinieku, no kuriem 1250 - Somijā, 750 – Zviedrijā un Baltijas valstīs.
Saistītie raksti