8. novembris, 2016

Stila triumfs, Mercedes-Benz un Riga Fashion Week

Stila triumfs, Mercedes-Benz un Riga Fashion Week

Elegance, skaistums, izsmalcinātība. Stils, kas saglabājas pāri laikiem, un spēja būt soli priekšā modei – Mercedes-Benz un augstā mode ir nešķirami jēdzieni – tā vārdā rīkotās modes nedēļas visā pasaulē ir nozīmīgākie modes industrijas notikumi. Jau vairākus gadus Mercedes-Benz Latvia, ko iemies...

Elegance, skaistums, izsmalcinātība. Stils, kas saglabājas pāri laikiem, un spēja būt soli priekšā modei – Mercedes-Benz un augstā mode ir nešķirami jēdzieni – tā vārdā rīkotās modes nedēļas visā pasaulē ir nozīmīgākie modes industrijas notikumi. Jau vairākus gadus Mercedes-Benz Latvia, ko iemieso Mercedes-Benz oficiālais pārstāvis Latvijā Domenikss, ir Riga Fashion Week oficiālais atbalstītājs un Mercedes-Benz – modes svētku oficiālais auto. Ik gadu esam atbalstījuši pasākumu, kas ļauj uzziedēt Latvijas modes dizaineru mākslai, atspoguļojot to jaunākās kolekcijas plašākai publikai. Esam pārliecināti, ka radošums, iztēles lidojums un pārlaicīga stila izjūta bagātina ne tikai modes pasauli, bet ikvienu no mums. “Sadarbība ir Mercedes-Benz zīmolu ir ļoti vērtīga modes nedēļas norisei, jo šie auto patiesi iemieso to modes industrijas aspektu, kas balstās izcilā dizainā, kvalitātē un elegancē,” pauž Baltijas modes federācijas prezidente, Rīgas Modes nedēļas galvenā producente Jeļena Strahova.

Riga Fashion Week Spring/Summer 2016, kas norisinājās no 2015. gada 26. līdz 31.oktobrim, oficiālais auto bija Daimler AG šī gada lepnums – GLE Coupé. Radīts izaicinājumiem, jaunais GLE Coupé izcili apvieno Mercedes-Benz automašīnām raksturīgo līniju plūdumu un mūsdienu estētiku, un nenoliedzamu piederību SUV ģimenei. Eleganta āriene, nepiekāpīgs raksturs – 4,9 metrus garais Mercedes-Benz GLE Coupé tapis uz modernizētās M-klases apvidus automašīnas platformas, bet atšķiras ar pārveidotu balstiekārtu un stūres sistēmu, kas pielāgota labākai vadāmībai. Sākotnēji jaunais Mercedes-Benz modelis pieejams ar benzīna un dīzeļa motoriem, kuru jauda atkarībā no versijas ir 258 līdz 367 zirgspēki. Izvēloties kādu no "Dynamic Select" sistēmas braukšanas režīmiem – "Individual", "Comfort", "Slippery", "Sport" un "Sport+", kas elektroniski pielāgo motora, pārnesumkārbas, balstiekārtas un stūres sistēmas darbību, vadītājs var izjust īstu bezceļu luksusu.

Šogad Domenikss aizsāka Latvijā vēl nebijušu tradīciju, piesķirot Riga Fashion Week vēl neredzētu greznību un tās apmeklētājiem – īpašu komfortu. Uz modes nedēļu, šiem skaistuma un stila svētkiem, mēs vairāk nekā X modes dizaineriem un blogeriem piesķīrām jaunākās un izsmalcinātākās Mercedes-Benz automašīnas, ļaujot izbaudīt ikvienu no spožuma pilnajām dienām. Neuztraukties par transportu, iespēju nokļūt uz skatēm un mēģinājumiem, neļaut stresam ietekmēt iedvesmu un prieku, ar kādu šie modes savaldzinātie ļaudis rada skaistumu, kas izdaiļo mūsu dzīves – uzskatām, ka viņi ir to pelnījuši. Skaistums rada skaistumu, Mercedes-Benz un Domenikss neapšaubāmi ir par skaistuma triumfu – turpināsim to kaldināt arī nākamgad!
Saistītie raksti