15. maijs, 2023

E-klases plug-in hibrīdi ar elektroenerģiju spēj nobraukt līdz pat 115 km lielu attālumu

E-klases plug-in hibrīdi ar elektroenerģiju spēj nobraukt līdz pat 115 km lielu attālumu

Mercedes-Benz gaidītais jaunais E-klases sedans (W 214) piedāvā vairāk vietas, komforta un grezna braukšanas komforta. Attālums starp asīm ir kļuvis par 22 mm lielāks – kas nodrošina vairāk vietas aizmugurējā sēdeklī sēdošo pasažieru kājām.

Salons ir gandrīz tikpat liels kā S sērijas modelim!

Jauno E-klasi raksturo īsa garš motora pārsegs un pārsteidzoši liels priekšējais režģis (Progressive/Classic), kura spīdīgi melnā krāsa rada asociāciju ar Mercedes EQ elektriskajiem automobiļiem. Salonā pie papildaprīkojumā pieejams MBUX Superscreen displejs un Burmester audiosistēma ar 21 skaļruni, kas nodrošina Dolby Atmos līmeņa skaņu. 

Tehnoloģiju aprīkojuma pakete, kas ir pieejama kā papildaprīkojums, ietver pneimatisko balstiekārtu, ADS+ amortizāciju un visu riteņu stūrēšanas funkciju ar aizmugurējo riteņu pagriešanas iespēju 4,5 grādu apmērā. Tas samazina pagrieziena rādiusu pat pat 90 centimetriem – līdz 11,1 metram. E-klases gaisa pretestības koeficients ir 0,23, un vēja spiedienam pakļautās automobiļa priekšdaļas virsmas laukums ir 0,236 kvadrātmetri.

Pārdotākie jaunās E-klases modeļi ir ceturtās paaudzes plug-in uzlādējamie hibrīdi – tādi ir trīs. Tagad tie ar vienu uzlādi spēj pārvarēt pat 115 km lielu attālumu. Uzlādējamie hibrīdi var uzlādēt pat ar 100 kW lielu jaudu. Automobiļu standartaprīkojumā ir iebūvēta 11 kW uzlādes ierīce. Kā papildaprīkojums ir pieejams 55 kW līdzstrāvas uzlādes ierīce, kas akumulatoru pilnā apmērā spēj uzlādēt pat 30 minūtēs.
Saistītie raksti