11. aprīlis, 2023

Mercedes-AMG modeļu CLA un CLA Shooting Brake jaunumi

Mercedes-AMG modeļu CLA un CLA Shooting Brake jaunumi

Vairāki jaunumi padara Mercedes-AMG modeļus CLA un CLA Shooting Brake vēl iekārojamākus.

Jaunais eksterjera dizains ir īpaši iespaidīgs modeļiem CLA 35 4MATIC Coupé (provizoriskās WLTP vērtības: degvielas patēriņš kombinētajā režīmā: 8,5–8,1 l / 100 km; CO2 emisijas kombinētajā režīmā: 193–185 g/km) un CLA 35 4MATIC Shooting Brake (provizoriskās WLTP vērtības: degvielas patēriņš kombinētajā režīmā: 8,7–8,3 l / 100 km; CO2 emisijas kombinētajā režīmā: 197–189 g/km)5. Abiem modeļiem ar bāzes komplektāciju ir AMG sērijai raksturīgais radiatora režģis ar vertikālām ribām, jaunas formas priekšējo apakšējo paneli un apaļa nozīme ar AMG emblēmu, kas uzsver piederību zīmolam. Pārveidotais priekšējo lukturu iekšpuses dizains ar LED vai MULTIBEAM LED tehnoloģiju un LED aizmugurējie lukturi arī raksturo divus vadošos modeļus: CLA 45 S 4MATIC+ Coupé (provizoriskās WLTP vērtības: degvielas patēriņš kombinētajā režīmā: 9,0–8,7 l / 100 km; CO2 emisijas kombinētajā režīmā: 205–196 g/km)5 un CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake (provizoriskās WLTP vērtības: degvielas patēriņš kombinētajā režīmā: 9,2–8,8 l / 100 km; CO2 emisijas kombinētajā režīmā: 209–201 g/km)5.

Jauni vieglmetāla diski visiem modeļiem

35 modeļiem ir trīs jauni vieglmetāla disku varianti: standarta 10 spieķu, 18 collu diski melnā krāsā ar mirdzošām virsmām un papildu 19 collu diski ar pieciem dubultiem spieķiem matētā melnā krāsā ar mirdzošām virsmām vai matētā melnā krāsā ar mirdzošu diska loku. Jaunie diski divām 45 S versijām ietver standarta 19 collu diskus ar pieciem dubultiem spieķiem matētā melnā krāsā ar mirdzošām virsmām vai papildu 19 collu diskus ar pieciem dubultiem spieķiem matētā melnā krāsā ar mirdzošu diska loku.

Košas sēdekļu pārvalku krāsas

Automobiļa interjera cienītāji atklās jaunus pārvalkus standarta sportiskā stila sēdekļiem vai pēc izvēles pieejamajiem AMG Performance sēdekļiem. ARTICO ādas imitācijas un MICROCUT mikrošķiedras apvienojumu var pasūtīt arī bahia brown tonī. ARTICO ādas imitācijas jaunais tonis ir sage grey/black. Red pepper/black tonis ir pirmoreiz ir pieejams ādas sēdekļu pārvalkiem. Apdares elementu papildu izvēles iespējas papildina atvērtu poru liepas koks brūnā krāsā.

Mercedes-AMG CLA modeļu standarta aprīkojumā ir iekļauts jaunais AMG Performance stūres rats ar dubultiem spieķiem un integrētām pogām. AMG stūres rata pogas rada paliekošu iespaidu ar mirdzošu attēlojumu un intuitīvu darbības loģiku. Tās ļauj kontrolēt svarīgas braukšanas funkcijas un visas braukšanas programmas, nenoņemot rokas no stūres.

Jauno Mercedes-AMG CLA modeļu priekšrocība ir jaunākās paaudzes MBUX: labāka veiktspēja un AMG raksturīgais ekrāna dizains padara ar zīmolu saistīto pieredzi fiziski sajūtamu.

35 modeļi ar tehniskiem uzlabojumiem

35 modeļi ir aprīkoti ar 48 voltu elektrisko sistēmu un siksnas piedziņas starteri-ģeneratoru. Otrās paaudzes starteris-ģenerators kalpo kā daļējs hibrīds, nodrošinot īslaicīgu jaudas palielinājumu 10 kW (14 ZS) apmērā, kā arī tādas funkcijas kā kustība brīvgaitā un rekuperācija lielākai efektivitātei. 48 voltu tehnoloģija arī palielina komfortu, jo iedarbināšanas un apturēšanas un kustības brīvgaitā pārejas ir gandrīz nemanāmas. Jaudīgais un ātrais 2,0 litru turbo dzinējs ar četriem cilindriem nodrošina 225 kW (306 ZS) jaudu, kas tiek mainīgi sadalīta visiem četriem riteņiem, izmantojot AMG SPEEDSHIFT DCT 8G transmisiju un AMG Performance 4MATIC pilnpiedziņu. Sportiskā veiktspēja (paātrinājums 0–100 km/h 4,9 sekunžu laikā) ir apvienota ar plašu braukšanas režīmu klāstu – no ļoti sportiskas līdz komfortam, mērojot lielus attālumus. Jaunais priekšējais radiators uzlabo temperatūras vadību noteiktajās robežās.

AMG Street Style Edition 45 modeļiem

CLA 45 S 4MATIC+ Coupé un Shooting Brake ir pieejama īpaša ierobežota sērija: AMG Street Style Edition. Pateicoties MANUFAKTUR mountain grey magno krāsai un sānu aerodinamiskajam profilam ar AMG logotipu un AMG rakstam ar rūtaina karoga dizainu, tā akcentē sportisko stilu. To pašu panāk arī krāsu akcenti fluorescējoši oranžā tonī. Sērijas automobiļiem ir 19 collu AMG vieglmetāla diski ar dubultiem spieķiem matētā melnā krāsā ar mirdzošu diska loku. Klienti papildus var pasūtīt Street Style Edition ar 19 collu AMG cietmetāla diskiem ar krustveida spieķiem matētā melnā krāsā ar mirdzošu diska loku. Sarkanie bremžu suporti veido pievilcīgu kontrastu attiecībā pret abiem diskiem. Citi eksterjera elementi ietver AMG Aerodynamics komplektāciju, AMG Night komplektāciju I un II, kā arī AMG degvielas uzpildes vāciņu.

AMG Street Style Edition interjeram ir arī īpašs dizains. AMG Performance sēdekļi no melnas MICROCUT mikrošķiedras ir izrotāti ar vīlēm un akcentiem spilgti oranžā krāsā. “CLA 45 S” uzraksts, kas arī ir oranžā krāsā, ievieš zīmola emblēmu automobiļa interjerā. AMG Performance stūres rats no MICROCUT ādas/mikrošķiedras un AMG apdares elementi no alumīnija (ar tādu pašu rakstu kā eksterjera aerodinamiskais profils) piešķir interjeram papildu akcentus. Pārdomātas detaļas redzamas arī instrumentu panelī ar kontrastējošām oranžām vīlēm un AMG durvju sliekšņu apdarēs ar “AMG” uzrakstu, melnā maināmā pārvalkā un sērijai raksturīgajā sarkanas krāsas apgaismojumā. AMG paklājiņi ar “Street Style Edition” uzrakstu un oranžas vīles papildina augstas kvalitātes interjera dizainu.

Pateicoties 310 kW (421 ZS) jaudai, Coupé un Shooting Brake ir jaudīgi motorizēti. Kompaktie sporta automobiļi paātrinājumu no stāvēšanas līdz 100 km/h sasniedz 4,1 sekundes laikā. Maksimālais ātrums ir ierobežots līdz 270 km/h. Papildus tīrās veiktspējas rādītājiem AMG 2,0 litru turbo dzinējs rada paliekošu iespaidu ar tā spontāno reakciju. Pilnībā variējamā pilnpiedziņa ar AMG GRIEZES MOMENTA VADĪBU būtiski uzlabo dinamiskas braukšanas pieredzi. Aizmugurējā tilta transmisija ietver divus elektroniski vadāmus sajūgus ar vairākiem diskiem – katrs no tiem ir savienots ar aizmugurējā tilta kardānvārpstu. Tas ļauj mainīgi sadalīt piedziņas jaudu ne vien starp priekšējo un aizmugurējo tiltu, bet arī starp kreiso un labo aizmugurējo riteni.

Kontaktinformācija:

Koerts Groenevelds (Koert Groeneveld), tālrunis: +49 (0) 160 861 4747,

Toms Stellers (Tom Steller), tālrunis: +49 (0) 151 5862 0029,

Katrīna Dunca (Catrin Dunz), tālrunis: +49 (0) 176 3099 7855,


Plašāka informācija par Mercedes-Benz ir pieejama vietnē www.mercedes-benz.com. Informācija presei un digitālie pakalpojumi žurnālistiem un pavairošanai ir atrodami Mercedes me tiešsaistes mediju platformā vietnē media.mercedes-benz.com, kā arī mūsu Mercedes-Benz mediju vietnē group-media.mercedes-benz.com