25. jūlijs, 2023

MercedesTrophy golfa turnīru Latvijā priecē Mercedes-Benz cienītājus un kaislīgus golfa spēlētājus

MercedesTrophy golfa turnīru Latvijā  priecē Mercedes-Benz cienītājus un kaislīgus golfa spēlētājus

Pagājušajā nedēļas nogalē Ozo Golf Club, norisinājās Veho, Mercedes-Benz ģenerālpārstāvja Latvijā organizētais golfa turnīrs amatieriem MercedesTrophy. Latvijas labākie amatieri golfā, kuri vienlaikus ir arī Mercedes-Benz auto īpašnieki, sacentās par dalību 2023.gada MercedesTrophy finālā Somijā.

“Mums ir liels pagodinājums un patiess prieks, vienkopus pulcināt tik daudz Mercedes-Benz īpašniekus, kas ir arī kaislīgi golfa spēlētāji. Zīmols Mercedes-Benz Latvijā ir pāršķīris jaunu lapu, pievienojoties Veho grupai, tādēļ īpaši svarīgs bija šis turnīrs, kas mums deva iespēju parādīt Veho kvalitāti, attieksmi un izvirzītos kvalitātes mērķus. Mūsu lielākā vērtība ir mūsu klienti, tādēļ  šis golfa turnīrs bija kā starta šāviens tai sarkanā paklāja pieredzei, ko Veho grupa ienes Latvijā,” sacensību nozīmīgumu komentē SIA Veho vadītājs Dmitrijs Zeļeņins.

MercedesTrophy ir ekskluzīva amatieru golfa turnīru sērija, kas pasaulē notiek kopš 1991.gada. Katru gadu, ap 60 tūkstošiem golfa spēlētāju, kuri ir arī Mercedes-Benz auto īpašnieki, piedalās lokālajos golfa turnīros 60 pasaules valstīs, lai cīnītos par iespēju piedalīties reģionālajos finālturnīros, un visbeidzot - fināla spēlē Štutgartē. Reģionālais finālturnīrs 2023.gadā notiek Somijā, Helsinkos Sarfvik Golf klubā 24.augustā. Lai nodrošinātu turnīra ekskluzivitāti, dalība reģionālajā finālā ir pieredze, kuru var iegūt tikai reizi mūžā - spēlētājs, kurš jau vienreiz ir pretendējis vai piedalījies finālā, atkārtoti nav tiesīgs piedalīties. 

“Golfs kā aktīvs sporta veids savu  popularitāti iegūst pamazām, mūsu mērķis ir katru gadu piesaistīt šim turnīram arvien jaunus spēlētājus, kuri ir arī mūsu klienti. Lieki piebilst, ka jau šobrīd esam saņēmuši gan no šī gada spēlētājiem, gan tiem, kuri nepiedalījās turnīrā, pieteikumus nākamā gada spēlei,” komentē Veho vadītājs.

Lai veicinātu aktīvu dzīvesveidu un bērnu, jauniešu iesaisti golfā, kā arī veicinātu šī sporta veida popularitāti dāmu vidū, SIA Veho, 2023.gada sezonā aktīvi sadarbojas ar Ozo golf club, kā arī ar Latvijas Sieviešu golfa klubu un ir Latvijas junioru golfa tūres lieldraugs un atbalstītājs.