15. augusts, 2023

Ceļā uz lielāku luksusu privātajā dzīvē, augstāku kvalitāti uzņēmējdarbībā

Ceļā uz lielāku luksusu privātajā dzīvē, augstāku kvalitāti uzņēmējdarbībā

Mercedes-Benz Vans ir padarījis tā vidējā izmēra sēriju vēl pievilcīgāku privātam un komerciālam lietojumam, pateicoties jaunam eksterjera un interjera dizainam, kā arī uzlabotam komfortam, drošībai un funkcionalitātei.

Jaunie modeļi EQV, V-Class un V-Class Marco Polo, kā arī eVito un Vito iezīmē svarīgu posmu ceļā uz nesen prezentētās, izmainītās uzņēmējdarbības stratēģijas ieviešanu. Mērķis ir piedāvāt iekārojamākos furgonus un pakalpojumus, kā arī nodrošināt vadošās pozīcijas elektriskās mobilitātes un digitālās pieredzes jomā.

Lai apmierinātu dažādās privāto un komerciālo klientu vēlmes un vajadzības, Mercedes-Benz Vans aizvien vairāk īsteno diferencētu stratēģisko pieeju. Luksusa stratēģija tiks piemērota privāti pozicionētajiem mikroautobusiem, tai skaitā EQV, V-Class un V-Class Marco Polo, tāpat kā visiem Mercedes-Benz pasažieru automobiļiem. Uzņēmums vienlaikus īsteno koncentrētu luksusa stratēģiju komerciālajiem mikroautobusiem, tai skaitā eVito un Vito. Mērķis ir pilnībā īstenot šīs stratēģiskās izmaiņas, no 2026. gada ieviešot gaidāmo modulāro un pielāgojamo Van Electric Architecture (VAN.EA). Jaunie vidēja izmēra mikroautobusi iezīmē svarīgu starpposmu šajā ceļā. Līdz 2030. gadam elektriskajiem mikroautobusiem jāveido vairāk nekā 50 procenti no privāto un komerciālo modeļu klāsta. Mercedes-Benz Vans jau piedāvā katra modeļa elektrisko versiju. Šobrīd ir pārdoti vairāk nekā 40 000 elektrisko mikroautobusu. Pārdotākais modelis ir eVito.

Mērķtiecīga modeļu stipro pušu pilnveidošana turpmākai rentablai izaugsmei

Gandrīz neviena cita sērija Mercedes-Benz klāstā nav tik diferencēta un ar tik plašu klientu loku kā vidējā izmēra mikroautobusi. No vienas puses ir EQV un V-Class miniveni. Klientu loks ir no ģimenēm un brīvdienu entuziastiem līdz VIP personām un uzņēmējiem. Šie automobiļi ir īpaši populāri ne vien Eiropā, bet arī Āzijas tirgū. Pievilcīgās aprīkojuma sērijas ir pieejamas klientiem: EQV modelim AVANTGARDE sērija, V-Class ir pieejama četros variantos: kā variants ar bāzes komplektāciju, kā arī STYLE un AVANTGARDE sērija un EXCLUSIVE luksusa versija. Piedāvājumā ir arī papildu dizaina pakotnes, piemēram, AMG Line un nakts aprīkojuma komplektācija (V-Class), EQV dizaina pakotne eksterjeram un interjeram (EQV). No otras puses sērija ietver Vito un eVito furgonus ar Tourer, slēgtā tipa mikroautobusa un Mixto variantiem. Tie ir paredzēti tirgotājiem – no amatniekiem līdz autoparku klientiem. Vito modeļus var pielāgot individuālām vajadzībām, pateicoties aprīkojuma sērijām BASE, PRO un SELECT. Turklāt Camper VClass Marco Polo pieder vidējā izmēra mikroautobusu klāstam. Visos modeļos vienmēr ir apvienota augstas pakāpes funkcionalitāte un komforts, kā arī augsta kvalitāte un unikāls dizains. Turklāt tie visi nodrošina daudz vietas uzņēmējdarbībai, ģimenes dzīvei vai nākamajam kempinga piedzīvojumam. 

Jauns eksterjera dizains atpazīstamam izskatam

Viens no akcentiem ar zvaigzni rotātajiem jaunajiem vidējā izmēra mikroautobusu modeļiem ir jauns izskats. Detalizēti izstrādātais dizains nodrošina EQV, V-Class un V-Class Marco Polo, kā arī eVito un Vito izteiksmīgāku un unikālu optisko pozīciju to segmentos. Jauno priekšpuses dizainu raksturo izteiksmīgs radiatoru režģis dažādās formās un iespaidīgs buferis. Tādējādi Vito un eVito ir modernāki un dinamiskāki. Atkarībā no aprīkojuma EQV, V-Class un V-Class Marco Polo radiatoru režģi ieskauj LED gaismu josla. Uz elitārās sērijas V-Class EXCLUSIVE motora pārsega pirmoreiz ir arī statusu definējoša, vertikāli novietota Mercedes zvaigzne. Adaptīvie MULTIBEAM LED priekšējie lukturi ar to eleganto dizainu, kas ir pieejami kā standarta vai papildu aprīkojums atkarībā no aprīkojuma sērijas, visiem modeļiem piešķir vēl vienu stilīgu akcentu. Aizmugurē buferis un jauna dizaina LED lukturi nodrošina atpazīstamu izskatu. Aizmugurējo lukturu kontūra ir aptumšota. Tas rada precīzāku gaismas zīmi. EQV, V-Class un V-Class Marco Polo ir arī jauna hromēta apdares josla ar Mercedes-Benz burtiem aizmugurē. Uzlaboto izskatu papildina jauni 17, 18 un 19 collu vieglmetāla diski ar aerodinamiski optimizētu dizainu, kā arī piecas jaunas krāsas.

Jauns kabīnes dizains ar augstajām tehnoloģijām un papildu komforta iezīmēm

Jaunais interjera dizains vizuāli papildina uzlaboto izskatu. To raksturo digitalizācija. Jauno Mercedes-Benz vidēja izmēra mikroautobusu kabīni galvenokārt raksturo pārveidots instrumentu panelis ar skārienekrānu, jaunas paaudzes stūres rati ar kapacitatīvu funkciju, kas nosaka, kad rokas ir noņemtas no stūres. EQV, V-Class un V-Class Marco Polo pirmoreiz ir divi 12,3 collu platekrāna displeji. Modernais augsto tehnoloģiju dizains ļauj minivenu un to kemperu variantu stilam un redzamajai vērtībai sasniegt jaunu līmeni. Vito un eVito ir aprīkots ar intuitīvi vadāmu 10,25 collu centrālo displeju un jaunu instrumentu paneli ar 5,5 collu krāsu displeju – tas ir piemērots komerciālo klientu vajadzībām.

MBUX informācijas un izklaides sistēma: inteliģenta, interaktīva un individuāla

Jaunā Mercedes-Benz vidējā izmēra furgonu klāsta standarta aprīkojumā ir ietverta pašreizējās paaudzes MBUX (Mercedes-Benz lietotāja pieredze) informācijas un izklaides sistēma – tā pirmoreiz ir pieejama Vito un eVito. Tādējādi jaunie furgoni nodrošina nesalīdzināmi digitālu un interaktīvu pieredzi. Pateicoties jaunajai MBUX, VClass Marco Polo, V-Class un EQV vadītāji gūst labumu no iespējamām papildfunkcijām, piemēram, mūzikas straumēšanas, ENERGIZING komforta vadības un navigācijas ar papildināto realitāti.

Mercedes me Charge digitālais pakalpojums ir pieejams arī EQV, un nākotnē tas būs pieejams arī jaunajam eVito. Tas klientiem nodrošina piekļuvi vienam no lielākajiem publiskajiem uzlādes tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 500 000 uzlādes punktiem, tai skaitā Eiropas ātrās uzlādes tīklam IONITY.

Navigācija ar elektrisko intelektu: EQV un eVito pārņem maršrutu plānošanu

Pateicoties MBUX, papildus EQV arī eVito pirmoreiz ir integrēts elektromobiļu ekosistēmā ar inteliģento navigāciju, aktīvo nobraucamā attāluma pārvaldību, mākoņpakalpojumiem un mākoņlietotnēm. Tas nodrošina relaksētu braukšanu ar pārredzamību un labāko iespējamo plānošanas drošību. Visus elektroniskos displejus un iestatījumus var vadīt, izmantojot augstas izšķirtspējas centrālo displeju MBUX sistēmā. Piemēram, iepriekšēju gaisa kondicionēšanu var iestatīt individuāli, uzlādes iestatījumus var pielāgot, un navigāciju var vadīt ar mākslīgā intelekta un Mercedes me Charge funkcijas palīdzību.

Braukšanas palīgsistēmas: uzlabots atbalsts visās situācijās

Pievilcību papildina drošības sistēmas un palīgsistēmas ar papildu un daļēji pilnveidotām funkcijām. Piemēram, aktīvā bremžu palīgsistēma tagad ietver krustojumu funkciju, un tā var arī brīdināt par transportlīdzekļiem, kas vertikāli šķērso ceļu vai brauc pretī, bīstamiem apdzīšanas manevriem un bremzēt ārkārtas situācijā, kā arī nodrošināt atbalstu, veicot pagriezienu. Standarta aprīkojums ir ļoti plašs.

  • V-Class, EQV un V-Class Marco Polo: UZMANĪBAS PALĪGSISTĒMA, priekšējo lukturu palīgsistēma ar lietus sensoru, aktīvā distances ievērošanas palīgsistēma DISTRONIC, aktīvā bremžu palīgsistēma ar šķērsvirziena satiksmes funkciju, aklo zonu noteikšanas palīgsistēma, aktīvā joslas ieturēšanas palīgsistēma, inteliģentā ātruma palīgistēma un novietošanas stāvvietā pakotne.
  • Vito un eVito: UZMANĪBAS PALĪGSISTĒMA, priekšējo lukturu palīgsistēma ar lietus sensoru, kruīza kontrole, aktīvā bremžu palīgsistēma ar šķērsvirziena satiksmes funkciju, aklo zonu noteikšanas palīgsistēma, aktīvā joslas ieturēšanas palīgsistēma, inteliģentā ātruma palīgsistēma un atpakaļskata kamera.

Pirmoreiz ir pieejami adaptīvie MULTIBEAM LED priekšējie lukturi ar tālo gaismu palīgsistēmu PLUS. Katram lukturim ir 84 individuāli vadāmas gaismas diodes, un tās ļauj ļoti ātri un precīzi pielāgot priekšējos lukturus attiecīgajiem satiksmes apstākļiem.
Saistītie raksti