2. jūnijs, 2022

Štutgartē atklāta GLC jaunā paaudze

Štutgartē atklāta GLC jaunā paaudze

Trešdien, 1. jūnijā, Štutgartē atklāta Mercedes-Benz pircēju vidū plaši iemīļotā apvidus auto GLC jaunā paaudze. Vārds “dinamisks” visprecīzāk apzīmē jaunās paaudzes tēlu. Tā unikālās proporcijas, asās šķautnes un augstākās kvalitātes apdares materiāli padara to par īstu sporta un premium klases apvidus auto apvienojumu.

22c0161_013.jpg

Jaunās paaudzes GLC aprīkots ar inteliģento MBUX sistēmu, ieskaitot MBUX paplašinātās realitātes (Augmented Reality) navigācijas sistēmu. Uzlabotā ENERGIZING pakotne parūpēsies par iespējami patīkamākajām sajūtām brauciena laikā. Savukārt ENERGIZING AIR CONTROL sistēma atbildīga par gaisa kvalitāti automašīnas salonā. ENERGIZING AIR CONTROL aktīvi analizē gaisa kvalitāti automašīnā un izvēlas piemērotākos klimata kontroles iestatījumus.

22c0161_025.jpg

Pēc labākajām Mercedes-Benz tradīcijām, jaunais GLC jau standarta komplektācijā aprīkots ar grezno AVANTGARDE pakotni. Jaunas automašīnas iegāde padarīta vēl vieglāka, jau sākotnēji apvienojot biežāk kopā pasūtītās opcijas zem vienas pakotnes, kas nozīmē patīkamāku automašīnas iegādes procesu nekā jebkad agrāk.

22c0161_011.jpg

GLC būs pieejams tikai ar hibrīda tipa dzinējiem. Ņemot vērā automobiļa iespaidīgo, tikai ar elektrību nobraucamo attālumu, kas ir vairāk nekā 100 kilometri, tas būs ideāli piemērots kā pilsētvidē, izmantojot pilnībā elektrisko piedziņu, tā arī ārpus pilsētām, kur GLC uz priekšu vedīs jaunākās paaudzes četru cilindru dzinēji. 

22c0162_037.jpg

Vairāk par jauno Mercedes-Benz GLC te: https://media.mercedes-benz.com/GLC

Latvijā jaunais GLC būs pieejams 2022. gada rudenī.
Saistītie raksti