Jaunā C klase

Jaunā C klase

Jaunā C klase faktiski ir flagmaņa - S klases, kompaktā versija. Tā reprezentē virkni inovāciju, ko Daimler AG kā jaunāko autobūves industrijas veikumu pasaulei prezentēja vien pirms pusgada - otrās paaudzes MBUX (Mercedes-Benz User Experience), aizmugurējo riteņu piestūrēšanu, Over-The-Air, digitālās gaismas un citas.

Izbaudīt jauno komforta līmeni

Izvēlēties sev jaunu automobili

Izteiksmīgs eksterjers.
Jaunā C klase ir sportisks greznības iemiesojums. Tā apvieno dinamiskas proporcijas ar samazinātām dizaina līnijām un skulpturālām virsmām.

Digitālāka nekā jebkad agrāk
Šis automobilis apvieno progresīvu dizainu ar plašu interjeru, kur katra funkcija atbilst greznai estētikai.
Jaunās paaudzes inovatīvā multivides sistēma MBUX ir plašākā un viedākā multimediju informācijas un izklaides sistēma, kas radikāli maina braukšanas pieredzi. Tā ļauj intuitīvi vadīt svarīgas funkcijas ar balsi vai pieskārienu. Atrodoties ceļā, tagad faktiski iespējams viss – sākot ar produktu pasūtināšanu vakariņām un kalnedāra pārvaldību, un beidzot ar dalību tiešsaistes konferencēs, viedās mājas pārraudzīšanu ieskaitot.

Automašīnas funkciju kontrole un navigācija norit ar divu augstas izšķirtspējas LCD ekrānu starpniecību. Vadības panelim standarta ekrāna diagonāle ir 9,5 collas (24,1 cm). Pēc izvēles ir pieejams arī 11,9 collas (30,2 cm) liels ekrāns. Ekrāna izskatu var individualizēt, izmantojot trīs displeja stilus - diskrēts, sportisks un klasisks. Komplektā ar salona ambiento apgaismojumu tas rada iespēju individualizēt automašīnas interjera noformējumu un noskaņojumu tajā.
Arī centrālo ekrānu iespējams izvēlēties vai nu 10,25 collu (26,0 cm) vai 12,3 collu (31,2 cm) izmērā, kāds tas ir S klasei.


Novatoriskas braukšanas palīdzības sistēmas.
C klase nodrošina drošību neatkarīgi no ceļa apstākļiem, saglabājot jums komfortablu un ērtu vidi. Savukārt Over-The-Air sistēma rūpēsies par to, lai auto vienmēr būtu pieejams jaunākais programmnodrošinājums.

Nepārspējamā nakts pakotne.
Nakts pakotnes melnie dizaina elementi padara jauno C klasi vēl sportiskāku un izteiksmīgāku.

Inovācijas, kas rakstītas sejā.
Raksturs un harizma - jaunās C klases priekšpuse izgaismos jebkuru ceļu ar DIGITAL LIGHT lukturiem – jaunāko pieejamo gaismas tehnoloģiju. Katrā starmetī ir 1,3 miljoni mikrospoguļu, kas pielāgo gaismu brauktuves reljefam un laika apstākļiem, kā arī projicē uz braucamās virsmas nozīmīgas ceļa zīmes, un adaptīvi reaģē uz izmaiņām vidē.

Izbaudiet emocionālo līdzsvaru.
Ir svarīgi, lai pēc ikdienas stresa varētu atslābināties un uzlādēties emocionāli. Izmēģiniet ENERGIZING komforta kontroli.

image-mq6-0-20210326111520.jpg c-class-18.jpg image-mq6-0-20210326111514.jpg
 ENERGIZING komforta kontrole apvieno līdz pat sešas programmas un ietver tādas funkcijas kā gaisa kondicionēšana, apgaismojums un aromatizēšana, rūpējoties par to, lai jaunā C klase kļūtu par labsajūtas oāzi.  Intuitīva navigācijas sistēma.
Ātrā un precīzā MBUX Navigation Plus palīdzēs atrast labāko maršrutu. Informējot jūs par aktuālo situāciju uz ceļa, tā vienkāršo ceļojumu un rūpējas par relaksējošu pieredzi.
 Audio sistēma: īsta bauda.
Burmester® 3D telpiskās skaņas sistēma nodrošina iespaidīgu audio sniegumu un sniedz akustisku baudíjumu.

Izbaudīt jauno komforta līmeni

Izvēlēties sev jaunu automobili

Rolands Rams

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists