Piesakies testa braucienam - GLE Coupé

Īstā zvaigzne: GLE Coupé.

Mercedes-Benz GLE Coupé apvieno elegantu, tomēr atlētisku dizainu, visprogresīvākās drošības sistēmas, pirmklasīgu salona apdari ar revolucionāru priekšējo paneli un līdz sīkākajai detaļai pārdomātu ergonomiju.

Plakanais vējstikls, zemā virsbūve un slīpā aizmugures līnija kopā veido GLE Coupé raksturīgo, eleganto siluetu. Izteiksmīgā priekšpuse ar izsmalcinātu dimanta radiatora režģi liecina par tā izcilo sportiskumu, kas turpinās līdz pat automobiļa aizmugurei. Šeit muskuļotie pleci un divdaļīgie aizmugurējie lukturi liek visam izskatīties vēl jaudīgākam un plašākam.

Mūsdienīga greznība un maksimāls komforts.

Šim automobilim ir vairāk iemesli, kas padara to tik īpašu. Mercedes-Benz GLE Coupé salonā jūs sagaida divi lieli stikla ekrāni. Kā arī jaunie augstas kvalitātes sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim sniedz ievērojami lielāku atbalstu un ļauj veikt vēl dinamiskāku braukšanu, nezaudējot komfortu. Lielais aizmugurējais sēdeklis palielina komfortu, kur jūsu pasažieri var baudīt patīkamu braucienu.

Iegūstiet maksimālu komfortu un unikālu dizainu vienā automašīnā, izvēlieties Mercedes-Benz GLE Coupé!

Pieteikties testa braucienam E-noliktava

Izmēģinājuma braucieni 

Lai iepazītos tuvāk ar piedāvāto auto aprīkojumu, kā arī dotos izmēģinājuma braucienā ar GLE Coupé, aicinām pieteikties demo braucienam pie Mercedes-Benz profesionāļiem. 

Rolands Rams

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Ivo Beķers

Vieglo automobiļu tirdzniecības konsultants

Līga Lapinska

Korporatīvo klientu pārdošanas speciāliste

Jānis Dambītis

Produktu un CRM speciālists

Līzings un apdrošināšana

Uz vietas autocentrā iespējams saņemt individuāli izstrādātu Līzinga un Apdrošināšanas piedāvājumu.

Ieva Kārle

Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Tavs auto var būt kā pirmā iemaksa! 

Atceries, ka iegādājoties pie mums jaunu Mercedes-Benz vieglo auto vai komerctransportu, kā arī jaunu mazlietotu auto, Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa. Saznies ar mūsu speciālistiem, vai piesaki sava auto novērtēšanu elektroniski. 

Pieteikt auto vērtējumu

Antons Trofimovs

Mazlietoto auto pārdošanas speciālists

Gatis Mitriķis

Lietotu automobiļu iepirkumu speciālists