CANTER. Radīts biznesam.

CANTER. Radīts biznesam.

IDEĀLS PARTNERIS KATRĀ NOZARĒ

Dārzkopībai un ainavu arhitektūrai, piegādes servisa nodrošināšanai, publiskā sektora darbiem, būvniecībā un citur. Canter ir daudzveidīga pielietojuma transportlīdzeklis, kas pielāgojas Jūsu biznesa specifikācijai.

VIENS CANTER, BEZGALĪGAS IESPĒJAS

Nav nozīmīgi kādām vajadzībām, Jūs plānojat iegādāties Canter – šis transporta līdzeklis piedāvā risinājumus, kas ir vienkārši, bet iespaidīgi.

No 3,5t līdz 8,5t un no 4x4 līdz Eco Hybrid- pateicoties plašajam modeļu piedāvājumam, ir iespēja izvēlēties atbilstošāko. Trīs dažādu veidu kabīnes un sešas dažādu veidu riteņu bāzes komplektā ar augstu kravnesību un mazu apgriešanās rādiusu manevrēšanai sarežģītās situācijās - pārliecinošs piedāvājums, ņemot vērā vidējās kravas mašīnas cenas. Un, protams, visi trīs dzinēju varianti ir atbilstoši  Euro VI izmešu standartam.

EKOLOĢISKI UN EKONOMISKI

Pateicoties ECOFFICIENCY pakai, Canter samazina degvielas patēriņu pat par 9%, salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Turklāt Canter Eco Hybridmodelis  FUSO tagad spēj piedāvāt pirmo komerciālo hibrīda kravas automašīnu. Jau izmēģināta un pārbaudīta visā pasaulē, tā pierāda savu efektivitāti ik dienu. Inovācijas, kas palīdzēs nodrošināt maksimālu ekonomiju katrā braucienā.

http://www.fuso-trucks.com/