Jaunais Actros

Gatavs noteikt standartu no jauna.

Kravas automobilis, kas jau šodien dara to, par ko citi vēl tikai runā. Jaunais Actros vairāk nekā jebkad atbilst pastāvīgi augošajām tālsatiksmes un smago kravu sagādes transporta prasībām. Ar lielāku efektivitāti. Ar unikālu komfortu. Un ar priekšzīmīgu uzticamību. 
Šim nolūkam mēs esam to aprīkojuši ar tehniskām inovācijām, kas jūtami samazina degvielas patēriņu, ļauj izmantot automobili vairāk un drošāk un vēl labāk atbalsta vadītāju viņa tālsatiksmes un smagā sagādes transporta uzdevumu veikšanā. Unikāla, uz nākotni vērsta savienojamība un viedu palīgsistēmu harmoniska sadarbība ir papildu atribūti, kas izceļ jauno Actros — un kas rada pamatu tam, ka jums praktiski jebkuram pielietojumam tālsatiksmē un smagajā sagādes transportā ir iespējams piedāvāt izcili konfigurētu un ārkārtīgi efektīvu automobili.

Visos līmeņos pilnveidots uz efektivitāti.

Jaunais Actros atbilst visām augstākas transporta efektivitātes prasībām vēl labāk nekā jebkad iepriekš.

RoadEfficiency. Jau iepriekš esam jums solījuši zemas kopējās izmaksas — un doto vārdu arī turējuši. Tagad mēs solām jums vēl plašāku efektivitāti. Ar jauno Actros. Papildus īpaši zemajām kopējām izmaksām un augstajai uzticamībai tas īpaši lepojas ar palīgsistēmām, kas paredz paaugstinātu braukšanas drošību, vēl vairāk palielina transportlīdzekļa izmantošanu un, ne mazāk svarīgi, arī ar augstiem braukšanas komforta, ergonomikas un dzīves komforta standartiem.   Augsts drošības līmenis. Šis ir otrais RoadEfficiency pīlārs un mūsu kravas automašīnu atribūts, kam Actros piešķir vēl lielāku uzsvaru.. Piemēram, ar jauno MirrorCam, kas aizstāj parastos atpakaļskata spoguļus. Ar jauno Active Drive Assist, kas pēc izvēles ir pieejams Actros modeļiem ar guļam kabīni un MirrorCam, pamanāmi samazina vadītāja darba slodzi un nodrošina būtisku papildu drošību
Zemas kopējās izmaksas. Tas ir RoadEfficiency pirmais pīlārs un solījums, ko jaunais Actros automobilis izpilda ar zemāku degvielas patēriņu salīdzinājumā ar savu priekšgājēju. Tas ir pateicoties vēl vairāk optimizētai aerodinamikai un uzlabotajai Predictive Powertrain Control sistēmai.   Uzticamība. Ar jauno Actros jūs iegūstat kravas automobili, kas nes solījumu “Trucks you can trust”. Kā, piemēram, ar specializētu pielietojumu, izturīgu inženieriju un tehnoloģijām, kā arī ar bagātīgo pieredzi, kas iegūta vairāk nekā 110 gadu laikā transportlīdzekļu ražošanā.

Komforts izgudrots no jauna.

Labāka strādāšana, labāka braukšana, labāka dzīvošana. Jaunais Actros rāda, kā tas notiek.

Tādiem jēdzieniem kā kustības brīvība un gaisotne jaunais Actros piešķir savu pavisam jaunu nozīmi, neaizmirstot par autovadītāja ikdienas darbu. Lai veicinātu autovadītāju produktivitāti un palīdzētu pret nogurumu, mēs esam pārdefinējuši komfortu no jauna. Sākot ar jauno darba vietu, kas paredzēta intuitīvai lietošanai kopā ar multivides paneli („Multimedia Cockpit”) un digitālo spoguļkameru sistēmu („MirrorCam”), izmantojot visprogresīvāko savienojamību un tīkla izveidošanu, līdz plašajam braukšanas un palīdzības sistēmu klāstam, piemēram, Active Drive Assist, kas pēc izvēles ir pieejams noteiktiem Actros modeļiem. Viss ir paredzēts tam, lai radītu autovadītājam izcilu darbam un atpūtai piemērotu vidi, kas viņa atpūtas laiku padara tikpat patīkamu kā viņa laiku pie stūres. Mēs to saucam par jaunu komforta dimensiju.

actros-3.JPG

Komforts un darbs ideālā harmonijā.

Komforts ir kas vairāk nekā tikai greznība. Tā ir mūsu atbilde tālsatiksmē un smagajā sagādes transportā augušajām prasībām, nodrošinot patīkamus darba un braukšanas apstākļus.

Actros darba vieta  ir moderna, ergonomiska, praktiska, motivējoša un ne mazāk svarīgi - efektivitāti paaugstinoša. Neatkarīgi no tā, vai esat autovadītājs vai autoparka vadītājs, mēs esam pārliecināti, ka jaunā Actros darba vieta jūs iepriecinās.. Tā piedāvā vadītājam labākos iespējamos darba un braukšanas apstākļus. Un, pateicoties viedajai sasaistei ar centrāli un loģistikas procesiem, tā veicina vēl labāku produktivitāti. Šis solījums tiek izpildīts, piemēram, ar jauno multivides kontrolpulti un jauno daudzfunkciju stūres ratu ar skārienkontroles pogām, kā arī ar jauno MirrorCam, kas aizstāj parastos atpakaļskata spoguļus un padara drošāku joslas maiņu, pagriezienu veikšanu un manevrēšanu. Nedrīkst aizmirst arī par jauno elektronisko stāvbremzi, kas, izslēdzot motoru, tiek automātiski aktivizēta. Braukšanas sistēmas un palīgsistēmas, ierasti augsta ergonomika un intuitīva lietojamība ir papildu atribūti, kas veicina to, ka darbs ar jauno Actros kļūst galvenokārt vieglāks.

  Multivides kontrolpults pielāgota augstākam braukšanas, darba un lietošanas komfortam. Jaunā, modernā darba vieta ietver kopā četrus ekrānus. Primārais krāsu displejs un sekundārais skārienjūtīgais displejs, katrs ar 10 collu lielu ekrānu, kurus var lietot, izmantojot jauno daudzfunkciju stūres ratu ar skārienkontroles pogām. Un divi 15 collu lieli krāsu displeji labajā un kreisajā pusē, kas apvienojumā ar MirrorCam nodrošina izcilu redzamību uz aizmuguri. Augstas izšķirtspējas primārais krāsu displejs aizstāj parasto kontrolaparātu paneli un piedāvā skaidri sakārtotu visa transportlīdzekļa un tā ekspluatācijas statusu, kā arī informāciju par transportlīdzekli. Sekundārais skārienjūtīgais displejs satur integrētu radio informācijas un izklaides sistēmu un nodrošina tādu funkciju kā, piemēram, apsilde/kondicionēšana, telefonija un salona apgaismojuma vienkāršāku lietošanu. Turklāt dažādas automašīnas un virsbūves funkcijas var kontrolēt ar skārienjūtīgo ekrānu, izmantojot slēdžus un indikatora lampas, kuras var parādīt ekrānā. Daudzas mobilo ierīču savienojuma iespējas vēl vairāk uzlabo ergonomiku un ērtu darbību.
Efektīva autovadītāja darba slodzes samazināšana. Īpaši tālsatiksmē uzdevumu deleģēšana atbrīvo no slodzes un samazina stresu. Izmantojot jauno, noteiktiem Actros modeļiem pēc vēlēšanās pieejamo sistēmu Active Drive Assist, uz ceļa nonāk braukšanas palīgsistēma, kas efektīvi atslogo autovadītāja darba slidzi. Šim nolūkam Active Drive Assist sistēma savieno dažādas braukšanas sistēmas un palīgsistēmas, lai paaugstinātu braukšanas drošību. Rezultāts: augstāka drošība, samazinot negadījumu risku, un vienlaikus ekonomiska, degvielu taupoša braukšanas maniere. Īsāk sakot: visaptveroši samazināts stress un darba slodze.   Vairāk braukšanas komforta. Nesasprindzis. Un efektīvs. Jaunā Actros paaugstinātais braukšanas komforts ir labākās iespējamās ergonomikas un inovatīvu tehnoloģiju apvienošanas rezultāts. To nodrošina tādi pārbaudīti komponenti kā izcilā gaitas iekārta, smalki jutīgā stūres iekārta un automātiskā pārnesumkārba Mercedes PowerShift 3. Kā arī tādas sistēmas kā, piemēram, tālāk attīstītā Predictive Powertrain Control, jaunais ceļa zīmju asistents un jaunā, noteiktiem Actros modeļiem pieejamā sistēma Active Drive Assist — izcili nosacījumi unikāli drošai un pārliecinošai braukšanas sajūtai.
Multivides kontrolpults, interaktīva. Vēl lielākam braukšanas, darba un lietošanas komfortam pēc vēlēšanās ir pieejama interaktīva multivides kontrolpults ar 12 collu primāro displeju (kontrolaparātu paneli). Neskaitot multivides kontrolpults komplektāciju, šeit ietilpst arī navigācijas sistēma ar ceļa zīmju asistentu, Remote Online dažādu automobiļa funkciju vadība ar viedtālruni un piekļuve Mercedes-Benz Truck App Portal, kurā tiek turētas gatavībā daudzas komfortu un efektivitāti paaugstinošas lietotnes sekundārajam daudzskārienu displejam.   Daudzfunkciju stūres rats ar skārienkontroles pogām paaugstina darba un lietošanas komfortu. Ar “pārvilkšanas” un “nospiešanas” kustību uz skārienkontroles pogām var vadīt dažādas automobiļa sistēmas un skatīt informāciju. Skārienkontroles poga kreisajā pusē ir paredzēta primārā displeja (kontrolaparātu paneļa) vadībai, savukārt skārienkontroles poga pa labi — sekundārā multivides displeja vadībai.
Keyless Start. Tāpat kā viss jaunais Actros arī jaunā automobiļa atslēga ne tikai ir vizuāli pievilcīga, bet arī vienkāršāk lietojama. Lai iedarbinātu motoru ar motora start/stop pogu, atslēgai ir tikai jāatrodas automobilī, tātad braukšanas laikā tā var palikt bikšu vai jakas kabatā.   Komfortablās aizslēgšanas iekārta apvienojumā ar jauno komforta atslēgu paaugstina lietošanas komfortu. Neskaitot ar likumu noteikto gaismas pārbaudi, ar komfortablās aizslēgšanas iekārtu var atsevišķi atslēgt un aizslēgt vadītāja un blakussēdētāja durvis. Vienkāršā lietošana paredz arī sānu logu un bīdāmā/paceļamā jumta lūkas aizvēršanu, nospiežot pogu.
Remote Online un Remote Truck lietotni autovadītāja viedtālrunī var savienot ar savu automobiļa tīklu. Ar tam paredzēto lietotni, vadītājs var līdz pat 25 metru attālumā pārbaudīt un vadīt dažādākās automobiļa funkcijas. Tas attiecas, piemēram, uz degvielas uzpildes līmeni, riepu gaisa spiedienu, radio iestatījumiem un iekšējo apgaismojumu.   Elektroniskā stāvbremze. Jaunā elektroniskā stāvbremze ar HOLD (transportlīdzekļa noturēšana nekustīgā stāvoklī) funkciju apvieno vienkāršāku vadāmību un augstāku drošību. Līdz šim jau pieejamais palīgs braukšanas uzsākšanai kāpumā (Hill-Holder) paveic pārējo.
Radio informācijas un izklaides sistēma, kas nodrošina pavisam jaunas sajūtas kabīnē. Bez jau minētā, pēc vēlēšanās, ir pieejams arī digitālais radio ar digitālās skaņas apraidi (DAB). Ārēju ierīču pievienošanai ir pieejama virkne savienošanas iespēju.   Skaņu sistēma. Pēc vēlmes pieejamā daudzkanālu skaņu sistēma ar modernāko tehnoloģiju un neskaitāmiem skaļruņiem gādā par optimālu skanējumu un tādā veidā mūzikas baudījuma ziņā praktiski neļauj vēlēties neko vairāk.
Navigācijas sistēma un ceļa zīmju asistents. Apvienojumā ar Mercedes-Benz kravas automobiļu navigācijas sistēmu, paredzētu specifiski kravas automobiļiem ar dinamisku maršrutu vadību un Live Traffic informāciju, iespējams arī ceļa zīmju asistents sērijveida komplektācijā. Dati tiek attēloti primārajā displejā.   Komforta telefonija, bezvadu lādēšana, kas dod iespēju bez vadiem uzlādēt viedtālruņus, kas atbalsta Qi standartu.
Interaktīvā lietošanas instrukcija. Lai iegūtu visaptverošu informāciju, lietotājiem un interesentiem internetā ir pieejama detalizēta, interaktīva lietošanas instrukcija ar aprakstiem, attēliem un video. Turklāt pastāv arī iespēja lejupielādēt instrukciju kā PDF datni.   Fleetboard lietotnes piedāvā individuālus telemātikas risinājumus, kas veicina to, ka pazeminās izmaksas un vienlaikus paaugstinās produktivitāte. Lai izmantotu visu Fleetboard iespēju klāstu, ir pieejami gan datora/klienta risinājumi, gan arī dažādas lietotnes Android un iOS operētājsistēmai.

Tehnika, kas izpilda to, ko tā sola.

 1. Saspiestā gaisa tvertne - ļoti liela gaisa kapacitāte biežai lietošanai, bremzējot smagas kravas autovilcienu.
 2. Degvielas tvertne - 900 l alumīnija tvertne maksimālam nobraucamajam attālumam.
 3. Aizmugurējā dzesēšanas sistēma - iebūvētā dzesēšanas iekārta nodrošina optimālu dzesēšanu ekspluatācijas režīmā un palēninātāja režīmā.
 4. Euro VI atgāzu iekārta
 5. Hidrauliski stūrējams 8 t otrais tilts ar gaisa atsperojumu.
 6. Aizmugurējā smagsvara sakabes ierīce - smagsvara piekabēm. Sānos piemontēti piekabes pieslēgumi.
 7. Atbalsta plate puspiekabei – rāmja aizsargs, kas nepieļauj rāmja un gala šķērssijas bojājumus.
 8. Garenvirzienā regulējama seglu sakabes ierīce 88,9 mm (3,5").-
 9. Pakāpieni un tiltiņš - komfortablai un drošai kāpšanai uz automobiļa rāmja.
 10. Sānu apšuvums ar dzesēšanas atverēm - optimālai dzesēšanas gaisa padevei.
 11. Priekšējā smagsvara sakabes ierīce - pastiprinātais priekšējais montāžas rāmis ir aprīkots ar
  vairākosu jūgierīci. Bez jau minētā var būt iebūvēta Rockinger smago kravu sakabes ierīce

Piedzīvojiet tālsatiksmes nākotni 3D formā.

Ieskenējiet zemāk esošo QR kodu un ļaujiet jaunajam Actros jūs sajūsmināt. Izvēlieties interjera/eksterjera skatu, iespējamās aprīkojuma līnijas un krāsas un uzziniet vairāk par svarīgākajām īpašībām un iezīmēm.